dodano: 2018-02-13 08:05:01

Michelle Harrison również pojawi się na następnym Warsaw Comic Con!

Autor: AnoX
Michelle Harrison również pojawi się na następnym Warsaw Comic Con!
10°
2

Michelle Harrison to kolejna znana postać, która oficjalnie pojawi się podczas zbliżającego się wielkimi krokami Warsaw Comic Con!
 
Michelle Harrison to kolejna aktorka, która w ramach zaproszeń dla 20 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali przy okazji mając czas dla fanów. Aktorka wystąpiła w ponad 85 rolach, przy czym kojarzyć ją możemy z takich produkcji jak Miłość w Seattle i Ciemniejsza strona Greya oraz z bardzo ważnej roli Nory Allen w serialu The Flash
 
Już w kwietniu będziemy mieli okazję do spotkania jej w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, gdzie pojawią się również między innymi: John Murphy z The 100, Brytyjczyk Kristian Nairn - czyli charakterystyczny Hodor z serialu HBO "Gra o tron", Hayley Law - kanadyjska aktorka i piosenkarka znana z serialu "Riverdale". 

Podsumowanie zeszłorocznej edycji

 
michelleharrison2
 
Podczas imprezy pojawi się możliwość wzięci udziału w sesji Q&A oraz otrzymania autografu jak i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Osoby poszukujące innych atrakcji będą miały okazję do dobrej zabawy przy okazji trzeciej edycji targów Good Game Expo oraz festiwalu Warsaw Book Show.
 
Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych tradycyjnie na teren wydarzenia dowiozą darmowe autobusy z centrum Warszawy. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-02-15 14:12:16

Piękny rudzielec. Tylko brakuje takich kocich pazurów albo wampirzych zębów :-D

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-13 18:25:25

Michelle Harrison jakoś nie kojarzę, widocznie filmy i seriale w których zagrała nie są z mojej bajki i dlatego. Obecnie tak zwanych gwiazd tyle się narobiło, że ciężko niektórych rozpoznać.