dodano: 2019-01-11 09:50:02
PC

Minotaur, narracyjne visual novel we wczesnym dostępie już w marcu

Autor: agusia16
Minotaur, narracyjne visual novel we wczesnym dostępie już w marcu
0

Minotaur, przygodowa gra z elementami akcji z narracyjną opowieścią science - fiction w klimacie gier z gatunku visual - novel, dzieło niezależnego studia U7 committee z końcem marca trafi do wczesnego dostępu na Steam.
 
O tej łączącej wiele gatunków wizualnej powieści nie pozbawionej elementów akcji, w tym walk z bossami, wspominaliśmy Wam już prawie dwa lata temu, kiedy to Minotaur startował z kampanią finansową na Kickstarterze. Dziś już wiemy, iż gra sprzedawana będzie we wczesnym dostępie od 28 marca tego roku.
 
Produkcja inspirowana grami Zero Escape i Danganronpa, różnymi wizualnymi powieściami i old-schoolowymi produkcjami typu point-and-click LucasArts, Sierry,  dostępna jest cały czas w wersji demonstracyjnej, którą znajdziecie na jej karcie, na platformie dystrybucji cyfrowej Steam.
 
Minotaur zabiera graczy w fantastyczną przygodową podroż po wymyślonym przez twórców nowo stworzonym fantastycznym świecie nauki, opowiadając historię aż dziewięciu osób, z których tylko pięć lub aż pięć to postacie grywalne. Wszystkie one nie mogą wydostać się z własnego domu. Gdy sytuacja coraz bardziej się komplikuje, zaczynają podejrzewać, że są uwięzieni w pułapce jakiegoś bardzo skomplikowanego projektu.Teraz ich życie zależy od poznania przyczyny i osoby, która stoi za ich uwięzieniem. Podejmowane przez nich działania mają wpływ na historię, doprowadzając do jednego z czterech zakończeń.
 
Gra oferuje już na etapie wczesnego dostępu na Steam eksplorację i rozwiązywanie łamigłówek metodą point & click, narrację typową dla visual novel z pełnym brzmieniem głosowym, bardzo szczegółowe środowisko science - fiction, specjalne umiejętności bohaterów, system podpowiedzi oraz walki z bossami, wybory decydujące o jednym z czterech zakończeń oraz nowy interfejs.
 
Minotaur zadebiutuje na Steam - wczesny dostęp 28 marca 2019 roku w wersji na PC oraz Mac. 
 
Karta gry na Steam - pobierze demo
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Minotaur karta na Kickstarterze
 

Komentarze (0):