dodano: 2017-12-04 22:00:02

Modyfikowany węgiel ukaże się na Netflixie już w przyszłym roku!

Autor: AnoX
Modyfikowany węgiel ukaże się na Netflixie już w przyszłym roku!
10°
2

Modyfikowany węgiel to zupełnie nowa propozycja Netflix'a, który za sprawą serialu bazującego na książce o tym samym tytule zabierze nas do klimatu neonoire.
 
Joel Kinnaman powraca na Netflixa, tym razem za sprawą roli Takeshiego Kovacsa, który w neonoire'owym świecie będzie musia powrócić do życia, aby rozwiązać kwestię próby zabójstwa Laurensa Bancrofta (w tej roli James Purefoy). 
 
Powieść dorobiła się wielkiej popularności i nie inaczej zapewne będzie w przypadku serialu, który ma ukazać się na początku przyszłego roku. Oczywiście historia poruszy wiele interesujących i mrocznych wątków, które zaoferują nam powracającą do łask atmosferę przyszłości. 
 
Warto odnotować, że już w tej chwili Netflix ma bardzo szeroką gamę filmów i seriali, a już niebawem bibliotek wzbogaci się o ten tytuł i... Wiedźmina, który wciąż owiany jest sporą dawką tajemnicy. 
 
Serial tworzony przez ekipę Netflixa bazuje na książce Modyfikowany Węgiel
 
Modyfikowany węgiel będzie dostępny 2 lutego 2018 roku na platformie Netflix.
 

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-05 11:08:41

I kto ma na to czas ? :)

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-04 23:03:18

Świetna sprawa z powrotem mody na przyszłość, lubię dobre science-fiction i porządny serial chętnie ogarnę, książkę możliwe, że też, czekam na nieco więcej informacji ale nie na spoilery, oby trailery były wymowne i interesujące lecz bez spoilerów.