dodano: 2019-04-22 22:40:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Mortal Kombat 11 zebrało bardzo dobre oceny, choć jest pewien problem

Autor: AnoX
35°
0
Mortal Kombat 11 zebrało bardzo dobre oceny, choć jest pewien problem
Mortal Kombat 11 ukaże się już jutro na rynku, tymczasem embargo na grę się zakończyło, dzięki czemu poznaliśmy pierwsze oceny. Jest nieźle, choć jest jeden zauważalny problem.
 
Najnowsza odsłona cyklu zbiera sporo pozytywnych ocen, co potwierdza średnia na poziomie 82/100 za opencritic (stan na 22:20), jednakże do chociażby ostatniej części trochę brakuje. W recenzjach pojawia się jeden istotny problem, otóż problematyczny jest grinding, który ma być wyjątkowo ciężki i ostatecznie nieprzyjemny dla gracza. 
 
 
Elementy uzbrojenia do wymiany pojawił się już przy okazji poprzedniej odsłony, zatem kolejny krok jak widać został postawiony. Wyraźnie widać, że to Warner Bros. narzuca tego typu rozwiązania, ponieważ swoje problemy miał z tym także chociażby Śródziemie: Cień Mordoru.
 
Pierwsze oceny Mortal Kombat 11 (za opencritic):
 
  • 98/100 - Heavy,
  • 95/100 - Jogazera, PlayStation Universe, CGMagazine,
  • 90/100 - DualShockers, GameMAG, Attack of the Fanboy, Press Start, Zoomg, Softpedia, Twinfinite, Critical Hit,
  • 89/100 - Merlin'in Kazanı, Hobby Consolas,
  • 88/100 - Spaziogames, Everyeye.it, Xbox Achievements, ,
  • 85/100 - Glitched Africa, Cerealkillerz, Areajugones, The Games Machine,
  • 80/100 - GamesRadar+, Gaming Nexus, GameSpot, TrustedReviews, Saudi Gamer, TrueGaming, Gadgets 360, GamingBolt, Gamebolt, Worth Playing,
  • 75/100 - Screen Rant,
  • 70/100 - We Got This Covered, USgamer, Shacknews, Push Squre, TheSixthAxis, TrueAchievments.
  • 60/100 - Daily Star, Daily Mirror, Hardcore Gamer.
 
 
[Komentarz] Niestety ze znakomitej zabawy pozostanie jedynie dobra, ale być może oburzenie graczy spowoduje i tutaj jakieś zmiany. W innym wypadku trzeba będzie zaczekać na jakieś inne wydanie pokroju Mortal Kombat XL, które będzie posiadać poprawki, pełną zawartość oraz być może zniesienie elementów dodatkowo płatnych (lub ich ograniczenie).
 
Mortal Kombat 11 ukaże się jutro (tj. 23 kwietnia 2019 roku). W Polsce znajdziemy tytuł w dwóch wydaniach: wersji standardowej oraz Premium Edition. Cenę gry możecie sprawdzić w tym miejscu.
 
 
 
[Aktualizacja 22:37] W trakcie pisania artykułu pojawił się w sieci także zwiastun przedstawiający Frost, czyli kolejną postać, która będzie dostępna w grze. Poniższe wideo prezentuje jak rywalizuje ona z Sub-Zero, jej byłym mentorem.
 

Komentarze (0):
Reklama