dodano: 2018-10-09 21:05:01
PC

Rodzima przygodówka My Memory of Us dziś miała swą premierę

Autor: agusia16
Rodzima przygodówka My Memory of Us dziś miała swą premierę
0

Dziś rynek gier wzbogacił się o My Memory of Us, rodzimą przygodówkę platformową, stworzoną przez studio Juggler Games przy współpracy z IMGN.PRO, wydaną przez firmę Cenega z polskimi napisami. 
 
Ta wyjątkowa pod względem tematyki, nawiązującej do czasów wojennych i nierozerwalnej, niepodważalnej przyjaźni gra przygodowa od dziś dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC w polskiej wersji językowej - napisy. 16 października gra ukaże się także wersji na konsole PlayStation 4, również z polskimi napisami. W narratora wcielił się sam sir Patrick Stewart, Jean-Luc Picard w filmie Star Trek: Następne pokolenie oraz jako profesor Charles Xavier w serii  X-Men
 
Historia, inspirowana wydarzenia rozgrywającymi się w wojennej Warszawie, o której więcej możecie przeczytać w w dziennikach deweloperskich rozpoczyna się w spokojnym i wesołym miejscu zwanym The City, które pewnego dnia bardzo się zmieniło. Nadeszła armia Metalowego Króla, miasto zostało okupowane, a ludzie podzieleni na lepszych i gorszych. Wśród nękanych blaszanym terrorem mieszkańców żyje para dzieciaków, które szybko się zaprzyjaźniają, stając się nierozłącznymi. 

 
 „Historia w MY MEMORY OF US jest dla nas osobista - nasi dziadkowie doświadczyli podobnego ucisku podczas II wojny światowej. Gra jest naszym hołdem dla nich oraz milionów innych ludzi, którzy żyli i zginęli w tym czasie", mówi Mikołaj Pawłowski, prezes studia Juggler Games. „Kiedy nadszedł czas podjęcia decyzji, kto zostanie narratorem, sir Patrick Stewart był doskonałym wyborem. Jego niesamowita kariera aktorska trwa od niemal sześciu dekad. Od samego jej początku charakteryzował się on niezwykłą, emocjonalną grą. Jego talent i umiejętności zapewniają doskonałe połączenie powagi i nadziei, a jego praca idealnie wpasowuje się w naszą grę".
 
My Memory of Us można zakupić między innymi na Steam w cenie  64,99 złotego oraz na GOG.com w cenie obniżonej o 10% wynoszącej 57,69 złotego. Gra dostępna także w wersji pudełkowej. 

Kup grę na Steam

Kup grę na GOG.com

Odwiedź stronę oficjalną


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):