dodano: 2019-01-11 06:00:02

Najnowsza aktualizacja do Overwatch umożliwia zdobycie nowych...

Autor: Uszaak
Najnowsza aktualizacja do Overwatch umożliwia zdobycie nowych...
19°
0

Najświeższy patch do gry Blizzarda daje graczom szansę na zdobycie darmowych łupów dzięki nowemu wyzwaniu w grze. Dodatkowo fani drużyn e-sportowych Overwatch League mają szansę okazać wsparcie swoim ulubionym drużynom za pomocą najnowszych skórek dla postaci.
 
Wyzwanie "Bastet Any" właśnie zawitało do gry. Blizzard wprowadził do gry nieugiętą obrończynię uciśnionych z nowego opowiadania z uniwersum Overwatch  pod tytułem "Bastet" oraz inspirowaną nim zawartość, dostępną przez ograniczony czas. W dniach 8-21 stycznia bohaterowie będą mogli podjąć się tego specjalnego wyzwania, aby zdobyć pięć zupełnie nowych graffiti, portret gracza, zwycięską pozę oraz epicką skórkę Bastet dla Any, czyli łącznie osiem nowych nagród w grze. 
 
Dzięki wygranym w Szybkiej grze, trybie rywalizacji i Salonie gier gracz odblokuje nagrody. Trzy zwycięstwa oferuj portret gracza, sześć zwycięską pozę, a dziewięć skórkę Bastet dla Any. 
 
Aby odblokować jeszcze więcej elementów kosmetycznych związanych z nowym wyzwaniem, chętni muszą oglądać transmisje na Twitchu. Dzięki współpracy znanego studia z najróżniejszymi twórcami treści z całego świata, przez dwa tygodnie do zdobycia będzie nowa seria nagród Twitch Drops upamiętniających kluczowe momenty opowiadania. Wystarczy oglądać, jak wybrani streamerzy grają w Overwatch(do 21 stycznia), aby zdobyć pięć graffiti z nowego wyzwania. 
 
Skórki postaci w barwach drużyn Atlanta Reign, Chengdu Hunters, Guangzhou Charge, Hangzhou Spark, Paris Eternal, Toronto Defiant, Vancouver Titans i Washington Justice są już dostępne na wszystkich platformach. Każda skórka kosztuje 100 żetonów ligowych i jest
dostępna w wersji dla gości i gospodarzy.
 
Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na tej stronie internetowej. Tutaj poczytacie więcej o samej grze Blizzarda. Zachęcam również do zapoznania się z tekstem o zabawkach wzorowanych na grze Blizzarda, o których pisaliśmy niedawno na naszej stronie. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):