dodano: 2018-11-07 18:00:01
PC

Przygodówka Nelson and the Magic Cauldron z datą premiery

Autor: agusia16
Przygodówka Nelson and the Magic Cauldron z datą premiery
0

Nelson and the Magic Cauldron, niezależna, wypełniona czarnym humorem i intrygującymi barwnymi postaciami przygodówka Manuel Schenk Games otrzymała datę premiery. Gracze cieszyć się nią będą już w tym miesiącu.
 
O Nelson and the Magic Cauldron wspominaliśmy już przy okazji jej kampanii na Kickstarterze. Po dwóch latach od tego wydarzenia,  klasyczna w swej formie przygodówka "wskaż i kliknij" ma już swoją datę premiery. Gra zadebiutuje na Steam 22 listopada, a będzie dostępna w wersji na PC, Mac i Linux. 
 
Projekt jest produkcją niezależną, wykonaną w rysunkowym, komiksowym stylu graficznym, pozbawioną trudnych zagadek logicznych, a skupiającą się na sporej dawce humoru, szalonych postaciach i ciekawej nieco magicznej opowieści.
 
W Nelson and the Magic Cauldron wcielamy się w młodego mężczyznę o imieniu Nelson, który po śmierci swojego wuja, Sida otrzymuje w spadku posiadłość. Nie wie jeszcze,  że jego wujek miał za życia w posiadaniu magiczny kociołek. Nieświadomy niczego dziedzic rzekomej fortuny przybywa na wyspę, gdzie mieszkał wujaszek nie przypuszczając nawet, że jego spuścizna nie będzie oznaczać bogactwa, a jedynie odpowiedzialność.
 
Gra jest hołdem dla klasycznych gier przygodowych oraz filmów. Gracz znajdzie w niej wiele smaczków i nawiązań do wspomnianych produkcji, przy okazji poznając mnóstwo osobliwych postaci, w tym: martwego wujaszka Sida, który pojawi się w grze jako duch, kamiennego zimnego grabarza, zdezorientowanego barona, czarownicę gotującą zupę czy wegańskie zombie.
 
Gra dostępna na platformie Valve w angielskiej i niemieckiej wersji językowej. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Polub na Facebooku
 
Obserwuj na Twitterze
 
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama