dodano: 2018-04-15 20:55:02

Nintendo Labo - Premiera za 5 dni, a polskie zwiastuny są już dostępne

Autor: AnoX
Nintendo Labo - Premiera za 5 dni, a polskie zwiastuny są już dostępne
2

ConQuest, czeski wydawca oraz dystrybutor na Polskę sprzętów Nintendo przygotował nowe zwiastuny Nintendo Labo na pięć dni przed oficjalną premierą nowości.
 
Na pięć dni przed premierą Nintendo Labo do sieci trafiły zwiastuny w języku polskim, które mogą okazać się bardzo przydatne dla rodzimych graczy (starszych i młodszych) którzy z pewnością będą poszukiwać cennych informacji dotyczących dostępności i działania poszczególnych zestawów. 
 
Ciekawa inicjatywa wciąż pozostaje niewiadomą i zapewne jeszcze trochę będziemy musieli odczekać na pierwsze opinie dotyczące właśnie tych kartoników i oprogramowania mogące okazać się wielkim sukcesem lub powodem do śmiechu i tworzenia memów przynajmniej do końca tej generacji.
 
Osobiście mam spore wątpliwości dotyczące tej inicjatywy, jednakże mam wrażenie, że zaprzepaszczono bardzo dobrą okazję marketingową do promowania tego pomysłu wśród młodych osób, które chciałyby na jakimś poziomie pobawić się zarówno z kolorkami i nalepkami jak i z podstawami programowania.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-04-16 08:25:18

Wg mnie super pomysł takie kreatywne połączenie zwykłych przedmiotów z papieru z elektroniką. Brawo!

avatar PanDamian
dodano: 2018-04-15 21:06:10

Nintendo zawsze miało nasz kraj - Polskę - gdzieś na końcu listy swoich rynków zbytu.