dodano: 2018-03-12 16:00:02

Nowe grafiki ze zbliżającego się z A Plague Tale: Innocence

Autor: nocarz
Nowe grafiki ze zbliżającego się z A Plague Tale: Innocence
3

Studio Asobo odpowiedzialne za A Plague Tale: Innocence opublikowało świeżą porcję obrazków. Ich najnowsza produkcja zabierze graczy do Francji gdzie dwie sieroty, Amicia i Hugo za wszelką cenę będą musiały odnaleźć matkę. Cała ich podróż odbędzie się w czasie tzw Czarnej śmierci, która przetoczyła się przez Europe i siała spustoszenie, a to za sprawą setek tysięcy szczurów, które niosły wirusa w swoich organizmach.
 
Jest rok 1349, szczury rozmnażają się na potęgę i rozlewają po całym ówczesnym terytorium Francji. W zniszczonych wioskach, miasteczkach i na polach trwała nieustanna walka o przeżycie. Czarna śmierć przetaczała się niekontrolowanie i żarłocznie. Szczurze mordy pochłaniają wszystko na swojej drodze, niezależnie czy to człowiek czy zwierzę, a ich głód jest niezaspokojony. Opublikowane obrazki pokazują jak niewiele trzeba by złamać życie i jak kruche jest istnienie.
 
Widzimy wynik starcia armii Francuskiej i Angielskiej, a po ciałach zabitych przetacza się rzeka szczurów. Mała szansa żeby ktoś przeżył. Pośrodku tego chaosu, Amicia i jej brat Hugo, mają jedną szansę aby ujść z życiem. A trzymana przez protagonistkę pochodnia powoli dogasa, ale jest jedyną rzeczą, która jest ich w stanie uratować. Przynajmniej przez chwilę.
 
Autorzy tej produkcji chcą zapewnić graczom dawkę niezapomnianych przeżyć. Śmiertelnie niebezpieczne hordy szczurów to tylko jedna z przeszkód na drodze rodzeństwa. I nie wiadomo co gorsze szczury czy inkwizycja.
 
„Słyszałem, że wiedźmini mają dwa miecze jeden na potwory, a drugi na ludzi. - Mylisz się oba są na potwory”
 
A Plague Tale: Innocence ukaże się w 2019 roku na PS4, XONE i PC. 
 
Oficjalna strona gry
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (3):
avatar Mariusz
dodano: 2018-03-13 19:15:33

To będzie pewnie coś dość bliskiego do serii Thief, nie, że dosłownie takie same ale podobne.

avatar nocarz
dodano: 2018-03-13 11:17:54

Może być ciekawie. Sporo trzeba będzie się jednak skradać, bo w końcu to dwójka dzieci, a nie wojowników.

avatar TOM3K
dodano: 2018-03-12 20:53:31

Fajne są takie ryzerskie i zamkowe klimaty. Dla zakręconych na tym punkcie to super sprawa.