dodano: 2019-03-14 21:30:02

Nowe, ciekawe gry są już dostępne do zakupienia w Epic Games Store

Autor: AnoX
Nowe, ciekawe gry są już dostępne do zakupienia w Epic Games Store
14°
0

W ciągu kilku ostatnich dni w Epic Games Store pojawiło się kilka gier, które są naprawdę ciekawe i prawdopodobnie zapewnią Wam kilka/kilkanaście godzin dobrej zabawy.
 
Ostatnie dni, a nawet dzień jutrzejszy będą z pewnością bardzo intensywne w sklepie firmy Epic Games, który doczeka się jednej premiery oraz już w tej chwili się można pochwalić kolejnymi projektami czekającymi na swój debiut. 
 
Rozpocznijmy od Phoenix Point, który jest jedną z najgłośniejszych tytułów, które wkrótce pojawią się na Epic Games Store. Najnowsza gra Juliana Gollopa, ojca serii X-COM jest już możliwa do zakupienia w ramach przedsprzedaży
 
 
 
Wpisując przy zakupie Tag Twórcy - NEKTRUS możecie nam pomócWięcej informacji znajdziecie w tym miejscu.
 
Drugą z gier jest mniej znane, ale opisywane przez nas Operencia: The Stolen Sun, czyli najnowszą grę Zen Studios, które po cyfrowych stołach pinballowych zdecydował się zaprezentować większy projekt. Ten tytuł również możemy już zakupić w ramach zamówienia przedpremierowego.
 
 
 
Trzecim projektem, który wkrótce ujrzy światło dzienne jest Outward, czyli nieźle prezentujący się RPG starający się połączyć klasyczne rozwiązania wraz z nowoczesną szkołą tworzenia gier. W tym miejscu sprawdzicie czym dokładniej jest ten tytuł.
 
 
 
Na końcu pozostawiliśmy sobie Tom Clancy's The Division 2, czyli kontynuację jednej z najbardziej udanych gier Ubisoftu w tej generacji. Po początkowych problemach projekt nieźle się podniósł i zebrał sobie spore uznanie graczy. "Dwójkę" zakupicie w tym miejscu.
 

Komentarze (0):
Reklama