dodano: 2019-07-25 12:00:07
PC

Nowe mody do Kingdom Come: Deliverence

Autor: nocarz
Nowe mody do Kingdom Come: Deliverence
0

Kingdom Come: Deliverence od czeskiego studia Warhorse ukazało się w lutym zeszłego roku na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
 
Jednak nas użytkowników piecyków interesuje wersja na PC, którą można podrasować i jeszcze bardziej usprawnić dzięki dostępnym modom tworzonym przez zapalonych modderów. Na platformie Nexus Mods można znaleźć dwie nowe propozycje zmian.
 
Pierwsza z nich to bardzo wczesna wersja moda Blood Mod dzięki, któremu produkcja otrzyma kolejne litry świeżej krwi. Podczas walki zadane ciosy będą powodowały wypływ kolejnych plam posoki, a nie ucinać siłę życiową wroga. Trzeba tutaj zaznaczyć, że krew będzie pojawiała się tylko po zadaniu ciosów nie opancerzonemu przeciwnikowi lub po trafieniu w nie zakryte części ciała. Tym niemniej fani gęsto lejącej się krwi będą szczęśliwi mogąc zabarwić pola, mury i trakty na szkarłatny kolor. Autor modyfikacji jednakże podkreśla, że jest to wczesna wersja i nie każda broń jeszcze pozostawia wykwity. Pozostaje więc czekać na dokończenie pracy, a potem można szaleć pomiędzy husytami.
 
Kingdom Come: Deliverence w specjalnej Royal Collector's Edition
 
Drugim usprawnieniem, które pojawiło się na wspomnianej platformie jest Volumetric Fog Shadows. Mod poprawia wygląd standardowej mgły, która wdziera się do każdego niemal budynku i spowija średniowieczne czasy swoim całunem. Dzięki modyfikacji nie tylko wolumetryczna mgła wygląda jeszcze lepiej ale pojawia się tylko przy odpowiedniej pogodzie.
 
Obie modyfikacje do Kingdom Come: Deliverence (jak i wiele innych) możecie pobrać z platformy Nexus Mods.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama