dodano: 2019-02-16 06:00:02

Chcesz nas wesprzeć? Jest nowa i prosta metoda!

Autor: AnoX
Chcesz nas wesprzeć? Jest nowa i prosta metoda!
2

Jeżeli cenicie sobie naszą pracę to udało nam się zapewnić nową możliwość, która jest prosta i nie wymaga wielkich aktywności. Na czym ona polega?
 
Otóż można mieć wiele pretensji do Epic Games i ich działaniach związanych z Epic Games Store, przy czym dla nas jako redakcji ta platforma ma jedną, niewątpliwą zaletę.
 
Twórcy udostępniają nam możliwość generowania specjalnych reflinków, dzięki którym możemy otrzymać zwrot wynoszący 5%. Warunkiem jest to, aby użytkownicy zakupili grę czy cyfrowe dodatki za pośrednictwem naszego odnośnika/linku. 
 
epic-link2.0
 
W ramach tego zabiegu zobaczycie, że pojawi się TAG TWÓRCY, który w naszym wypadku określony jest jako NEKTRUS. Wpisując go także z poziomu aplikacji w określonym polu (patrz poniżej) system automatycznie przy wpłacie zapewni nam drobne wsparcie.
 
epic-bez-linku  
 
Sumy te pomogą nam utrzymać serwer, zapewnić więcej treści oraz atrakcji dla użytkowników, co w obecnych warunkach niestety nie jest w naszym zasięgu. Za tego typu wsparcie oraz wszelkiej maści aktywność jesteśmy Państwu wdzięczni!
 

Komentarze (2):
avatar AnoX
dodano: 2019-02-17 00:08:26

Mariusz Do ostatnich konkursów nie przyszły żadne zgłoszenia w związku z czym na ten moment wstrzymaliśmy jakiekolwiek kwestie konkursowe. Być może w marcu zdecydujemy się z jakimś wystartować, ale na ten moment niestety sam nie znam szczegółów czy koncepcji.

avatar Mariusz
dodano: 2019-02-16 22:02:23

Kiedy jakiś konkurs zorganizujcie?