dodano: 2019-01-04 20:45:02

Noworoczna rekrutacja do redakcji!

Autor: AnoX
Noworoczna rekrutacja do redakcji!
13°
0

Nowy rok to nowe wyzwania także dla naszej redakcji, która potrzebuje Waszej pomocy. W związku z czym zapraszamy do współpracy przy tworzeniu treści!
 
Witamy Serdecznie!
 
2019 rok rozpoczął się dla nas od pewnego odejścia, zatem zdecydowanie będziemy potrzebowali pomocy... Waszej pomocy. Strona intensywnie się rozwija, zatem wszelkie ręce okażą się cenne!
 
Jak zapewne wiecie jesteśmy serwisem, w którym udzielamy się na zasadzie wolontariatu, nie czerpiąc z tego korzyści finansowych, ale praca na stronie jest dla nas pasją i realizacją tego, co w życiu lubimy najbardziej. Niestety każdy z nas ma swoje "drugie życie", czyli prace, szkołę i inne obowiązki, czasu na pisanie na stronie niewiele. Gier, filmów, seriali oraz innych świetnych produkcji jest coraz więcej. Nie jesteśmy ogromnym serwisem, ale stale się rozwijamy, podążamy w coraz lepszym tempie do przodu. Żeby ten krok nieco przyspieszyć, potrzebujemy wsparcia, w postaci nowych członków naszej redakcji, osób które chętnie wspierałyby nas w pisaniu newsów, recenzji, poradników czy różnych innych tekstów, ale i materiałów wideo, które stały się  w ostatnim czasie bardzo popularne. Jeżeli więc lubicie gry, kochacie filmy i seriale oraz chcecie tę miłość wyrazić słowami, to czekamy na Was. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę :)
 
Wciąż nie jesteśmy gigantycznym serwisem i nie pracujemy na żadnych etatach, ale możemy zaoferować kilka rzeczy. Po pierwsze gry, czyli naszą podstawę do pisania i opisywania na lubiegrac. Po drugie staramy się być na wydarzeniach growych czy e-sportowych, czasami udaje nam się zgarnąć także pewnego typu gadżety oraz sprzęt, które towarzyszą nam coraz częściej przy graniu, pisaniu i recenzowaniu. Mamy także swój kanał na TeamSpeaku, w związku z czym możemy zadbać o specjalny prywatny pokój do rozmów czy jakiś serwer na wyłączność do wielu gier wieloosobowych.
 
Mile widziane są też osoby, które chciałyby w jakiś sposób wesprzeć nas swoimi pomysłami, swoim zaangażowaniem, czy pasją. Zachęcamy do zgłoszeń, z pewnością znajdziemy nić porozumienia! :D

ZAINTERESOWANE OSOBY GORĄCO PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ POPRZEZ NAPISANIE NA ADRES BOK@LUBIEGRAC.PL Z TYTUŁEM "REKRUTACJA"


źródło: fot. unsplash.com

Komentarze (0):
Reklama