dodano: 2017-07-19 18:05:02
PCPS4PS4 PRO

Obduction trafi na PlayStation 4 już pod koniec sierpnia

Autor: agusia16
Obduction trafi na PlayStation 4 już pod koniec sierpnia
2

Obduction, przygodowa gra FPP, która swoją premierę miała prawie rok temu, dzieło twórców Myst, Riven: The Sequel to Myst czy Myst V: End of Ages, wkrótce zadebiutuje także na PlayStation 4. 

Projekt, którego twórcą jest studio Cyan, a o którym wspominaliśmy Wam już na łamach naszego serwisu tututaj, czy też tu, pojawiła się w sprzedaży na PC 26 sierpnia zeszłego roku. Wkrótce, bo 29 sierpnia tego roku zadebiutuje także na PlayStation 4. Jej cenę ustalono na 29.99$.

Obduction, to przygodowo-logiczna gra w stylu kultowego już Mysta, w której wcielamy się w człowieka, który podczas wieczornej wędrówki przy pomocy dziwnego artefaktu przenosi się do innego, nieznanego mu świata, który będzie musiał dogłębnie poznać, rozwiązując różnego rodzaju zagadki logiczne.

Gra, podobnie jak większość tytułów z gatunku Myst, nie należy do pozycji najłatwiejszych. Przypominamy, że na naszej stronie znajdziecie solucję, która krop po kroku pozwoli Wam przejść grę. 

Poradnik, solucja Obduction

Jeśli zaś ciekawi jesteście naszej opinii o tej grze, to zapraszam do zajrzenia do linku, który przekieruje Was do recenzji mojego autorstwa. 

Recenzja Obduction

Obduction na PlayStation Store

 

ogolny


Komentarze (2):
avatar agusia16
dodano: 2017-07-19 20:57:20

Obduction to bardzo specyficzna gra i jeśli się nie lubi Mystów, to ten tytuł raczej nie będzie się podobał. Jednak bardzo fajnie, że takie projekty wkraczają także na konsole :)

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-19 20:19:48

Wiadomość szczególnie ucieszy zagranicę bo w Polsce prym nadal wiodą PC-ty i kto był napalony na ten tytuł to zdążył go ograć choć niedobitki się oczywiście znajdą.