dodano: 2018-10-10 18:05:01
PCPS4PS4 PRO

Observation, intrygujący thriller science - fiction zapowiedziany

Autor: agusia16
Observation, intrygujący thriller science - fiction zapowiedziany
0

Wiosną przyszłego roku zarówno  na Steam, jak i konsolach PlayStation 4 zadebiutuje intrygujący thriller science - fiction, dzieło niezależnego studia No Code, zatytułowany: Observation.
 
Wydaniem historii Dr Emmą Fisher, zajęło się studio Devolver Digital, które na swoim koncie ma wiele gier różnego gatunku, w tym ciepło przyjętą przez graczy przygodówkę logiczną The Talos Principle i przygodowy horror Stories Untold. Ich nowa produkcja opowiedziana jest z perspektywy sztucznej inteligencji.
 
Observation jest trzecim growym projektem niezależnego studia No Code, które ma na swoim koncie między innymi przygodowy horror Stories Untold. Gra tworzona jest przez prawdziwych weteranów branży growej, którzy wcześniej pracowali w Rockstar North, Rocksteady, Creative Assembly, CCP czy IO Interactive.Devolver. 
 
„Bądźmy szczerzy, zostało nam jakieś pięć – dziesięć lat do przejęcia władzy przez maszyny” – mówi dyrektor finansowy Devolver Digital, Fork Parker. „Observation pozwoli graczom wczuć się w sytuację, w której ich umysł zostanie połączony z procesorem. Odrobina praktyki, zanim stanie się to naprawdę”.
 
Fabuła Observation zabierze graczy w ekscytującą, pełną napięcia podróż w przestrzeni kosmicznej, w której przyjdzie się dowiedzieć co stało się z  Dr Emmą Fisher oraz całą załogą stacji. Wcielając się w sztuczną inteligencję statku kosmicznego, w którym podróżowała Emma i jej załoga,  w S.A.M. – SI obsługujące stację, kontrolując kamery, systemy podtrzymywania życia oraz wszelkie narzędzia niezbędne pani doktor dożycia, będziemy stopniowo odkrywać prawdę o jej zniknięciu i jej zaginionych towarzyszy.
 
Projekt zadebiutuje zarówno w wersji na komputery osobiste PC - Steam, jak i na konsole PlayStation 4 wiosną przyszłego roku. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Strona wydawcy
 
Twitter
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):