dodano: 2020-10-26 23:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Już od środy w Star Wars Squadrons zagoszczą elementy dekoracyjne z serialu The Mandalorian!

Autor: AnoX
Już od środy w Star Wars Squadrons zagoszczą elementy dekoracyjne z serialu The Mandalorian!
11°
0

Electronic Arts, studio Motive oraz Lucasfilm oficjalnie ogłosiły, że w Star Wars Squadrons zagoszczą elementy dekoracyjne z serialu The Mandalorian.
 
Ostatnia propozycja w ramach marki Star Wars, doczeka się wprowadzenia od 28 października 2020 roku doczeka się wprowadzenia do gry osiem zupełnie nowych przedmiotów kosmetycznych, które odwołują się do serialu The Mandalorian.
 
Zapoznaj się także zHalloween zawitał na GOG.com, a wraz z nim wielka wyprzedaż gier, kolekcje strachy na lachy, RPG z dreszczykiem i wiele innych
 
Już od 30 października startuje kolejna seria niedostępnego oficjalnie w Polsce Disney+, dzięki czemu nasz statek stanie się dla nas jeszcze przyjemniejszy oraz bardziej satysfakcjonujący.
 
Wśród dekoracji znaleźć możemy jeden hologram, naklejkę, figurki oraz wiele pomniejszych dekoracji będzie stanowić świetną rozgrzewkę przed kolejnymi wyzwaniami.
 
Star Wars Squadrons zadebiutowało 2 października 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One, a także na komputerach osobistych (Origin, Steam oraz Epic Games Store). Gra dostępna będzie w abonamentach EA Play.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama