dodano: 2020-06-22 16:30:01
PS4PS4 PROXBOX

Za moment oficjalnie ujrzymy nową odsłonę serii Crash Bandicoot! Nadszedł czas na wielki powrót

Autor: AnoX
Za moment oficjalnie ujrzymy nową odsłonę serii Crash Bandicoot! Nadszedł czas na wielki powrót
11°
0

Crash Bandicoot 4 It's About Time ma być wielkim powrotem serii, która po odświeżeniu doczeka się w tym roku premiery czwartej, numerowanej odsłony!
 
Po Crash Bandicoot N. Sane Trilogy nadszedł czas na wielki powrót marki należącej do Activision, które wraz z Toys for Bob przywróci markę do "głównego nurtu" oferując nam nowe, pełnoprawne przygody.
 
Zgodnie z plotkami spodziewać się możemy sporej ilości szaleństwa, powrotu znanych postaci oraz pojawienia się zupełnie nowych, dzięki którym czeka na nas wiele przyjemnych niespodzianek.
 
Trzeba przyznać, że pierwsze grafiki oraz informacje wskazały, że możemy się spodziewać nacisku na niespotykane podróże w czasie oraz przemieszczanie się pomiędzy różnymi okresami czasu, w tym chociażby do prehistorii.
 
Cyberpunk 2077 doczeka się serii komiksów, za którą odpowiadać będzie wydawnictwo Dark Horse!
 
Produkcja ma zapewnić nam trzy grywalne postacie, w tym uroczą Coco Bandicoot oraz... Doctora Cortexa! Ponoć ma być ich więcej, jednakże przecieki nie uściśliły kto faktycznie może się pojawić w zabawie.
 
Nie zabrakło informacji dotyczących cyfrowej wersji Digital Edition, która ma zawierać... nagrodę w postaci dodatkowych kostiumów. To może oznaczać, że gra nie będzie pozbawiona mikrotransakcji.
 
Crash Bandicoot 4 It's About Time zgodnie z materiałami gra ma się ukazać 9 października 2020 roku.
 
 
 
Czy to wszystko okaże się prawdą? Cześć z odpowiedzi na pewno poznamy za sprawą poniższej transmisji, która właśnie wystartowała. Początkowo mowa była o prezentacji o godzinie 17:00, jednakże całość ma wystartować już o 16:30.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80