dodano: 2017-09-13 16:00:01

Okami w nowej odświeżonej wersji

Autor: nocarz
Okami w nowej odświeżonej wersji
0

W 2007 roku studio Clover Studios wydało Okami, przeznaczonej na PS2, Wii i PS3, gry, której opowieść skupiała się na o białym wilku („Okami” po japońsku oznacza właśnie „wilk”) Amaterasu, który jest wcieleniem bogini słońca o takim samym imieniu.
 
W podróży towarzyszy nam duszek Issun, który pełni rolę naszego rzecznika w dialogach z NPC-ami. Naszym zadaniem jest unicestwienie demona, a po drodze wykonywanie zadań okolicznych mieszkańców. Na uznanie zasługuje atrakcja zwana Celestial brush”, czyli magiczny pędzel, który pozwala na użycie 13 różnych mocy. Teraz twórcy postanowili odświeżyć ta produkcję wypuszczając na rynek Okami HD, mało tego w edycji specjalnej otrzymamy: kopie gry i trzy drukowane grafiki, z czego dwie będą służyć do ozdobienia ścian w domu.    
 
Jaka wersja trafi do naszych domów, jeszcze tego nie wiadomo. Premiera będzie miała 13 grudnia dla PC, a 21 grudnia na PS4 oraz Xbox One. Gra ma działać w rozdzielczości 4K, a podczas wgrywania się dalszej zawartości otrzymamy możliwość zagrania w mini gierki dostępne tylko na PS2. Obraz będzie wyświetlany w dwóch formatach 16:9 i 4:3, a gracz będzie mógł wybrać jaki tryb jest mu bliższy (4:3 to oryginalne proporcje i w tej sytuacji będą wyświetlane na bokach współczesnego telewizora czarne pasy).
 
      

ogolny


Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody