dodano: 2019-01-11 16:00:01

OlliOlli i OlliOlli 2: Welcome to Olliwood niebawem na Nintendo Switch

Autor: nocarz
0
OlliOlli i OlliOlli 2: Welcome to Olliwood niebawem na Nintendo Switch
OlliOlli  to produkcja studia Roll7, która ukazała się w 2014 roku, pierwotnie na konsolce PlayStation Vita.
 
Z biegiem czasu pojawiła się także na komputerach PC oraz konsolach  PS3, PS4, 3DS, Wii U i Xone, a także na urządzeniach mobilnych obsługujących androida. Druga odsłona ukazała się rok później na konsolach PS4 i PS Vita, a później na komputerach PC, konsoli Xbox One oraz na urządzeniach mobilnych z androidem.
 
Obie odsłony to swoiste platformówki, w których naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych poziomów na deskorolce przy okazji wykonując skomplikowane akrobacje (możliwych trików jest około 120) i zdobywając punkty. W sumie dostępnych jest 50 zróżnicowanych poziomów, na których czeka aż 250 wyzwań. W drugiej odsłonie Olliolli można zagrać też w Combo Rush czyli wieloosobowym trybie na podzielonym ekranie, w którym zmierzyć się można ze znajomymi.
 
Twórcy ogłosili właśnie, że OlliOlli oraz OlliOlli 2: Welcome to Olliwood trafią na konsolkę Nintendo Switch pod wspólną nazwą OlliOlli: Switch Stance. Pakiet zadebiutuje już 14 lutego 2019 roku. Produkcja ma wykorzystać Joy-cony aż do granic ich możliwości. Ponadto autorzy proponują zakup zestawu na walentynki dla partnera, który za dzieciaka chciał się nauczyć jeździć na desce ale teraz zdał sobie sprawę, że jest już za późno.  
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):