dodano: 2019-02-19 06:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Origin Access doczekało się nowych gier w tym przyszłego hitu, Anthem?

Autor: AnoX
Origin Access doczekało się nowych gier w tym przyszłego hitu, Anthem?
0

Abonament na komputerach osobistych Origin Access doczekał się wprowadzenia nowych gier, przy czym jedna z nich zapowiada się wyjątkowo interesująco.
 
Electronic Arts cały czas rozwija swoją usługę, wprowadzając do niej nowe projekty. Tym razem jednak mamy do czynienia z pewnym hitem, ponieważ ograć można już Anthem, czyli potencjalny hit od BioWare. Ten tytuł znajdzie się w droższej i obszerniejszej wersji - Origin Access Premier.
 

Komputery na Ceneo.pl

 
Ponadto wersja "podstawowa" - Origin Access Basic może się pochwalić kolejnymi produkcjami w bibliotece. Wśród nich znajdziemy gry z serii LEGO w ramach uniwersum Gwiezdnych Wojen, najnowszego Maddena, indie klasyka Gone Home, Star Wars TIE Fighter Special Edition oraz dwie odsłony Star Wars: The Force Unleashed
 
Nie da się nie zauważyć, że biblioteka dynamicznie się rozwija, choć to dość specyficzna oferta. Szczególnie dla osób, podobnie jak ja, od dawna nie czekają na żadną grę od tego wydawcy. Być może jednak warto będzie sprawdzić Anthem, bo to może być początek jakiś zmian na lepsze. 

Komentarze (0):
Reklama