dodano: 2020-07-02 17:58:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Outriders Poza Granice właśnie wystartowało! Co prezentuje nam nowa transmisja z serii Outriders Broadcast?

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Outriders Poza Granice właśnie wystartowało! Co prezentuje nam nowa transmisja z serii Outriders Broadcast?
11°
1

Właśnie wystartowała transmisja Outriders Poza Granice, wchodząca w skład serii Outriders Broadcast. Co tym razem ujrzeliśmy? Co pokazało People Can Fly?
 
Dziś rodzima firma ma zaprezentować nam postać Piromanty wraz z jej ogniowymi umiejętnościami i gadżetami, dzięki którym nadmiernie rozgrzejemy przeciwników.
 
Ponadto tym razem sporo czasu poświęcono na zaprezentowanie graczom sporych, nowych fragmentów świata przedstawionego oraz tajemnic w jego ramach skrytych.
 
Zgodnie z zapewnieniami możemy spodziewać się przynajmniej zajawki misji głównych, pobocznych oraz dodatkowych aktywności dla graczy, którzy zdecydują się zwiedzać Enoch.
 
Warto także podkreślić, że twórcy zadbali też o sporą porcję napisów, dostępnych w języku niemieckim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, chińskim, holenderskim, arabskim oraz polskim!
 
Zbliżające się premiery - Lipiec 2020, miesiąc raczej do zapomnienia, choć Sony nieźle się w nim zapisze się debiutami
 
Jak się okazuje tym razem poznamy coś więcej w kwestii fabuły gry oraz jej podstawy i przebiegu, w jakim weźmiemy udział. W ramach opowieści będziemy posługiwać się określonym pakietem sprzętu, dzięki któremu będziemy mogli dobrze sobie radzić w poszczególnych misjach.
 
W uniwersum znajdziemy wiele różnorodnych frakcji, nietypowych postaci oraz możliwości kształtowania świata przedstawionego oraz jego stanu i sił w nim zachodzącym.
 
Nasza ciężarówka będzie miejscem naszego ruchu, wokół której na miejscach budować będziemy obozy, gdzie znajdziemy wszystko co potrzebne do walki oraz rozwoju naszego bohater i jego wyposażenia.
 
Dotychczasowe materiały niestety były bardzo pocięte, przez co niestety nie możemy powiedzieć czegoś konkretnego odnoszącego się do projektów zadań i misji. Wygląda to tak, jakby ktoś chciał się inspirować Wiedźminem 3 Dziki Gon, przy czym takie wycinki są zdecydowanie zbyt krótkie, aby móc coś takiego stwierdzić.
 
Piromanta najlepiej czuje się na średnim dystansie, gdzie może posługiwać się swoimi umiejętnościami, starając się jak najmocniej podgrzać rywali, dzięki czemu zadawane przez niego obrażenia będą zwiększać się. Jego umiejętności leczące koncentrują się na agresywnej walce oraz eliminowaniu przeciwników przygotowanych do oddania nam zdrowia. Nie brakuje nawet możliwości zablokowania wrogów.
 
Sporo czasu poświęcono na to, aby umiejętności dobrze się ze sobą łączyły, co w tym wypadku w dużym stopniu bazuje na eksplozjach oraz kontroli podwyższania się temperatury potworów i przeciwników. Nieźle prezentuje się koncepcja łączenia umiejętności z wyposażeniem, dzięki czemu będziemy mogli skutecznie eliminować wrogów posługując się kilkoma strategiami zmieniającymi się dość szybko.
 
Kampania dla pojedynczego gracza do 25 - 30 godzin zabawy, natomiast pełne zakończenie projekty to dwu, a nawet trzykrotność tego rezultatu! W rozgryce nie zabraknie bardziej otwartych przestrzeni czekają na nas wyjątkowe potwory, cenny sprzęt oraz wiele niespodzianek.
 
Outriders ma ukazać się w końcówce 2020 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych.
 
 
 
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-03 10:05:22

Fajnie ta produkcja się prezentuje ale moim zdaniem opóźniona jest o jakieś 5 lat bo tego gry już dawno gościły i to nie raz na różnych salonach ;)

Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80