dodano: 2018-07-11 18:05:01

Override: Mech City Brawl nową grą The Balance Inc. i Modus Games!

Autor: AnoX
1
Override: Mech City Brawl nową grą The Balance Inc. i Modus Games!
Override: Mech City Brawl to całkowicie nową gra The Balance Inc. i Modus Games, dzięki której będziemy mogli zasiąść za sterami wielkich robotów!
 
Pewnie każdy z nas doskonale kojarzy bajki czy filmy o wielkich mechach i robotach rywalizujących ze sobą m.in. w centrach wielkich miast. Override: Mech City Brawl to tytuł operujący właśnie w tej tematyce, dostarczając graczom walki w Japonii, Meksyku, Stanach Zjednoczonych oraz w Egipcie.
 
Za miesiąc będzie można sprawdzić tytuł w ramach zamkniętych beta testów (10-12 sierpnia 2018), do której zapisać się możemy tutaj. Dostępna zawartość nie będzie jeszcze tę z pełnej wersji produkcji, ale z pewnością doskonale sprawdzi się w ocenieniu czy chcemy czekać na ten tytuł.
 
Dynamiczna rozgrywka, śliczne efekty uderzeń i obrażeń, które razem mogą się złożyć w naprawdę kompetentną produkcję, lecz do czasu debiutu musimy otrzymać po prostu wysokiej jakości rozgrywkę oraz rozsądną cenę, gdyż ostatnimi czasy Modus Games trochę w tej kwestii przeholowało...
 
Override: Mech City Brawl ma zadebiutować 4. grudnia 2018 roku na PC, PS4 i XONE.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-12 21:26:11

Ale wymaksowane te roboty i przesada na maksa moim zdaniem jakoś i nie przekonuje mnie