dodano: 2018-11-18 14:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Overwatch już za kilka dni z darmowym tygodniem! Co zaoferuje?

Autor: AnoX
Overwatch już za kilka dni z darmowym tygodniem! Co zaoferuje?
19°
0

Overwatch już za dwa dni doczeka się startu darmowego tygodnia, podczas którego gracze będą mogli zupełnie za darmo sprawdzić ten tytuł.
 
Kolejna okazja do sprawdzenia Overwatch nadejdzie już niebawem, ponieważ nowy darmowy tydzień rozpocznie się już 20 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego izakończy się 27 listopada o godzinie 9:00. Do dyspozycji graczy będzie pełne grono 29 bohaterów, w tym zapowiedziana na Blizzconie przywódczyni Gangu Zadymiarzy – Ashe
 
Do dyspozycji znajdą się także mapy w liczbie 26 w ramach różnych trybów (w tym Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier), dzięki którym znajdziemy wiele atrakcji. To dobra okazja, aby zapoznać się z tym co Overwatch ma do zaoferowania.
 
 
Gracze oczywiście będą mogli zdobywać poziomy i skrzynki z łupami, które pozwolą odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów. Blizzard zapewnia, że jeżeli zdecydujemy się na zakup to będziemy mogli zachować dokonany postęp. 
 
Jeżeli chcecie w pełni wykorzystać ten okres to rozpocznijcie pobieranie gry w tej chwili w ramach funkcji pre-load. darmowy tydzień z Overwatch. 
 
Więcej informacji

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama