dodano: 2019-04-18 14:00:01

Oxygen Not Included z datą premiery na komputerach osobistych!

Autor: AnoX
20°
0
Oxygen Not Included z datą premiery na komputerach osobistych!
Oxygen Not Included w końcu doczekało się daty premiery na komputerach osobistych! Zagramy jeszcze wiosną 2019, zatem warto już o grze pomyśleć.
 
Kosmiczna gra symulująca przetrwanie już pod koniec maja 2019 roku zapewni nam okazję do zaznajomienia się z pełną wersją produkcji. Oxygen Not Included jest w tej chwili wzbogacone o dodatkową zawartość oraz ostatnie szlify przed debiutem.
 
Pełna zawartość podstawowa dostarczy nam trzy nowe biomy, serię nowych budynków, nowych stworów oraz generowanych asteroid. To wszystko ma zapewnić nam odpowiednią porcję wyzwań oraz świeżości przy każdym kolejnym podejściu.
 
Jamie Cheng, założyciel Klei Entertainment, powiedział: - Po dwóch latach z przyjemnością ogłaszamy, że 28 maja z programu Early Access wychodzi Oxygen Not Included. W trakcie Wczesnego dostępu dodaliśmy mnóstwo treści, szlifów, ulepszeń, optymalizację i funkcje do realizacji naszej wizji gry. Elementy takie jak symulowanie chorób, wdrażanie systemu umiejętności, dodawanie oswajania stworów, bramki logiczne, automatyzacja, planowanie duplikatów, obiekty rekreacyjne, a także menażeria nowych stworzeń, biomów, oficjalne wsparcie modów, podróże kosmiczne i wiele innych. To wszystko, aby uzupełnić doświadczenie. -
 
 
- Do tej pory sprzedaliśmy prawie dwa miliony egzemplarzy i byliśmy zdumieni, jak społeczność przejęła grę i przyjęła ją, w tym „Thunderstruck” AC / DC zbudowany z bramkami logicznymi, kolonię z wyzwaniem 100 duplikatów i zadziwiająca retrospektywą kolonii liczącej 2000 cykli. To wszystko o wiele więcej, niż mogliśmy oczekiwać i jesteśmy bardzo wdzięczni za ciągłą komunikację i wsparcie naszej społeczności. -
 
Oxygen Not Included ukaże się 28 maja 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Grę w niższej cenie zakupicie jeszcze dziś.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama