dodano: 2018-10-09 22:05:01

PGA 2018 - Co firma Bloody zabiera ze sobą na targi?

Autor: AnoX
PGA 2018 - Co firma Bloody zabiera ze sobą na targi?
0

Kolejna edycja targów PGA odbędzie się już w tej weekend, tymczasem firma Bloody pochwaliła się co szykuje na imprezę.
 
W dniach 12-14 października w Poznaniu będzie się można zapoznać z produktami firmy Bloody, która przy okazji zorganizuje sporo atrakcji dla graczy.
 
Na stoisku Bloody, w hali nr 5, zaprezentowany zostanie najnowszy projekt marki Bloody – portal Dobry Gracz, gdzie można zdobyć osiągnięcia za grę w ulubione tytuły, zbierać punkty i wymieniać je na sprzęt.
 
Na miejscu zapoznać się można bliżej z urządzeniami wykorzystującymi technologię optycznych przełączników Light Strike, w tym bardzo ciepło przyjętym modelem klawiatury mechanicznej B975, i strefą Free2Play wykorzystującej komputery marki OPTIMUS. Będzie to również świetna okazja do nabycia poszukiwanego i tańszego akcesorium pokroju peryferiów. 
 
Na targach pojawi się The Farm 51 opowiedzą o swoim najnowszym projekcie - shooterze wielosobowym World War 3. Czekający na premierę tego głośnego tytułu będą mogli zagrać z deweloperami pracującymi przy tworzeniu gry i zgarnąć koszulkę z logiem WW3.
 
Rzecz jasna zapominać nie można o konkursach i turniejach. Uczestnicy zmierzą się m.in.: w pojedynkach 1-na-1 w CS:GO oraz w League of Legends. Na najbardziej aktywnych czekają atrakcyjne nagrody, dlatego warto brać czynny udział i mieć oczy szeroko otwarte. 
 
Stanowisko Bloody znajdziecie w hali numer 5.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):