dodano: 2018-10-12 08:35:01

PGA 2018 - Co trzeba wiedzieć i kto jeszcze się pojawi na targach?

Autor: AnoX
PGA 2018 - Co trzeba wiedzieć i kto jeszcze się pojawi na targach?
16°
0

Już za chwilę oficjalnie rozpoczną się największe targi w Polsce - Poznań Game Arena, co trzeba wiedzieć o PGA 2018 i kto jeszcze się pojawi na imprezie?
 
Na początku dorzucamy Wam przypomnienie podstawowych informacji i danych dotyczących miejsca, czasu, godziny otwarcia oraz cen biletów na miejscu (przedsprzedaż zakończyła się wczoraj). 
 
DANE ORGANIZACYJNE
Gdzie:
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
 
Godziny otwarcia Poznań Game Arena
 • 12 października, piątek  – 10.00 – 18.00 – PGA VIP DAY
 • 13 października, sobota  – 9.00 – 20.00
 • 14 października, niedziela  –  9.00 – 18.00
 
Godziny otwarcia kas na terenie MTP
 • 12 października, piątek – 9.30 – 16.30
 • 13 października, sobota – 8.30 – 19.30
 • 14 października, niedziela – 8.30 – 17.30
Dostępne wejścia:
 • Hol Zachodni (od ul. Śniadeckich) – Wejście Główne
 • Hol Wschodni (od Mostu Dworcowego)
 • Hol Północny (od ul. Grunwaldzkiej, World Trade Center)
 • W niedzielę, ze względu na Poznański Maraton, rekomenduje się wjazd od ul. 
 
Szybkie wejście dla biletów z przedsprzedaży i zaproszeń:
 • Brama nr 9 od ulicy Głogowskiej
 • Brama nr 8 naprzeciw mostu dworcowego
 • Wejście Południowe od ul. Głogowskiej (wejście po dawnej restauracji McDonald's)
 
Ceny biletów w kasach MTP podczas PGA
 1. PGA VIP Day (12 października) - 150 zł/os
 2. Bilet normalny jednorazowy na sobotę - 39 zł/os
 3. Bilet normalny jednorazowy na sobotę + Stars4Fans – 62 zł/os
 4. Bilet 2-dniowy (SOBOTA + NIEDZIELA) + Stars4Fans – 95 zł/os
 5. Bilet 2-dniowy VIP (SOBOTA + NIEDZIELA) + Stars4Fans  - 450zł/os (pakiet na start-gadżety PGA, wejście na   backstage, spotkana z yt/twich)
 6. Bilet normalny jednorazowy na niedzielę + Stars4Fans - 56 zł/os
 7. Bilet normalny jednorazowy na niedzielę - 30zł/os
 
 
 
Przejdźmy zatem także do kwestii firm, które się pojawią jeszcze na miejscu oraz co będą prezentować na swoich stanowiskach:
 
Rozpocznijmy od Thrustmaster i OPTIMUS, które nie tylko przedstawią swoje najnowsze urządzenia i peryferia, ale także pozwolą graczom wziąć udział w turniejach Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends czy Rocket League, nie wspominając o spotkaniach z e-sportowcami oraz sporą dawką konkursów i innych atrakcji.
 
Na miejscu odbędą się także kwalifikacje do turnieju Road to EGU by Good Game Brewery, którego finały odbędą się na East Games United 2018 z pulą nagród 15 000 zł. Zapisy do turnieju.
 
 
Na miejscu zajrzeć będzie można także do strefy firmy Netgear, która pozwoli sprawdzić modele routerów takich jak Nighthawk Pro Gaming XR500 i XR700. Oba sprzęty wspierają nie tylko system operacyjny DumaOS, ale także funkcje Quality of Service oraz geofiltr. Hala 7 czeka na osoby zainteresowane gamingowym sprzętem odpowiadającym za sieć. 
 
 
PGA 2018 to także okazja aby poznać reprezentanta Polski w turnieju Red Bull M.E.O. by ESL w grze Clash Royale. Zwycięzca zawalczy w styczniu w Niemczech o miano najlepszego pośród grona 35 innych przedstawicieli swoich państw. W sobotę rozpoczną się kwalifikacje offline, a w niedzielę rozstrzygnie się kto doświadczy tego zaszczytu oraz otrzyma Samsunga Galaxy A7. Pełnoletnie osoby (młodsi gracze potrzebują disclaimer wypełniony przez prawnego opiekuna.) mogą się wybrać do hali numer 5, gdzie czekać będą e-sportowe emocje.
 
Red Bull M.E.O. by ESL grafika
 
 
HyperX to kolejna słynna marka, która nie tylko pojawi się w Poznaniu w pawilonie 5 (stanowisko 35), ale także zaoferuje graczom możliwość sprawdzenia najnowszego sprzętu (m.in. Alloy Elite RGB, Alloy FPS RGB, Pulsefire Surge, Pulsefire FPS Pro, Cloud Alpha, Cloud Flight). Na 120 metrach kwadratowych znajdziemy sporo stanowisk do grania, popularne tytuły Counter Strike: Global Offensive, Fortnite czy Escape From Tarkov, nie zabraknie konsol PlayStation 4 i słuchawek Cloud PS4 oferujących dźwięki Soulcalivur 6 oraz FIFA 19.
 
Rzecz jasna nie zabraknie przygotowanych atrakcji, konkursów oraz zaproszonych gości ze świata e-sportu oraz streamingu i YouTube. 
 
 
Sponsorem imprezy po raz kolejny został Sprite, który 13 października o 15:00 na swojej strefie zaoferuje docenione mini wydarzenie znane jako "Sprite Studio" z postaciami z e-sportu oraz internetowych materiałów wideo. Na miejscu będzie dostępny cymbergaj, a w niedziele odbędzie się teleturniej "2/10".
 
Ciekawie zapowiada się także wyzwanie z basenem wypełnionym.... niespodzianki doświadczą jedynie osoby obecne na miejscu. 
Sprite
 
 
Nie miejscu pojawią się także takie firmy i marki jak Xbox, Play, Nintendo, SCS Software, Epic Games, Wedel czy Gillete. 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):