zamknij

dodano: 2019-08-12 21:00:07

PGA 2019 - Wydarzenia zmienia motyw, stronę i wprowadza sztukę

Autor: AnoX
PGA 2019 - Wydarzenia zmienia motyw, stronę i wprowadza sztukę
15°
0

Targi Poznań Game Arena 2019 (PGA 2019) odbędą się już za lekko ponad dwa miesiące, tymczasem organizatorzy prezentują kilka zmian i wprowadzenie nowości.
 
Tegoroczna edycja wydarzenia może wprowadzić sporo świeżości, którą możemy poznać już na etapie strony internetowej. Ta została mocno zmieniona, praktycznie niewiele przypomina poprzednią i tym razem ma zafoerować ona jeszcze więcej przejrzystości. Dostęp do informacji będzie od tej pory jeszcze szybszy i wygodniejszy. Przez pewien czas jeszcze będą prowadzone pewne poprawki, lecz bez wątpienia wiele osób będzie zadowolonych ze zmian.
 
PGA 2019 - Sprzedaż biletów wystartowała. Ile zapłacimy za bilety?
 
Interesującą nowością w tym roku będzie wprowadzony konkurs Crystal Canvas, który potraktuje gry jako sztukę. W tym roku głównym hasłem będzie "Bohaterki", a uczestnicy otrzymają wielką swobodę w jego realnym klarowaniu oraz kształtowaniu w swoich parach. Warto jednak zaznaczyć, że mówimy tutaj jednak przede wszystkim o graficznych osiągnięciach, a nie grach tradycyjnie nam rozumianych. Zainteresowany osoby do 20 września będą się mogły zapisać, aby móc wziąć udział.
 
Wernisaż dzieł odbędzie się w piątek (18.10) na Game Industry Conference 2019, czemu towarzyszyć będzie także przyznanie nagród dla najlepszych uczestników. Wystawa będzie dostępna dla wszystkich przez wszystkie trzy dni targów.
 
[Komentarz redaktora] Po pierwszych bardzo dobrych ogłoszeniach, przyszedł czas na kolejne równie interesujące i sprawiające, że warto się będzie wybrać w październiku do stolicy Wielkopolski. Przy wielu premierach na początku 2020 roku, warto będzie się zapoznać przynajmniej z kilkoma z nich, które prawdopodobnie będą dostępne właśnie w Poznaniu.
 
Poznań Game Arena 2019 (PGA 2019) odbędzie się w terminie 18-20 października 2019 roku na terenie obiektów Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama