dodano: 2017-05-16 12:00:02
PCPS4XONE

Piranha Bytes ujawnia mapę z Elex

Autor: nocarz
Piranha Bytes ujawnia mapę z Elex
17°
1

Piranha Bytes jako jedni z nielicznych opublikowali częściowo mapę obszaru na którym będzie się rozgrywac akcja ich najnowszego dzieła - Elex. Pokazana część mapy jest całkiem imponująca, a wszystkie gry od tego studia cechował wielki i otwarty świat. Z każdą częścią Ghotica rosła wielkość terenu, a co za tym idzie zwiększała się różnorodność przyrody.
 
W wypadku Elex będzie identycznie. Na mapie bowiem widać jeziora, rzeki, tereny leśne, skały czy pustynie. Przy założeniu, że w grze będzie występować kilka frakcji, można przyjąć, że w każdym z tych terenów mieszkać będzie jakaś frakcja. Zatem trzeba się będzie naprawdę sporo nabiegać. 
 
Dodatkowo w grze pojawiać się będą wybory moralne, postacie NPC będą nieśmiertelne, a włamanie do mieszkania czy domu może spotkać się z gniewem właściciela. Tutaj trzeba nadmienić, że tak jak w Ghoticu nie będziemy mieli okazji zbudować swojej postaci od podstaw. Zabraknie możliwości zmiany płci czy wyglądu.
 
Elex zostanie wydany jesienią na konsole PS4 i Xbox One oraz PC.
 
Karta gry w serwisie Steam.
 
elex mapa_1

ogolny


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-09-12 17:34:47

Wygląda na to, że będzie dość różnorodnie, taki świat przykuje uwagę i ciekawość na dłużej oraz nieco zapobiegnie znużeniu.