dodano: 2017-11-14 20:05:02

Planet of the Apes: Last Frontier z datą premiery

Autor: agusia16
Planet of the Apes: Last Frontier z datą premiery
2

Planet of the Apes: Last Frontier, przygodówka bazująca na licencji popularnej filmowej serii Planeta Małp,  opierająca się na wyborach i decyzjach graczy zadebiutuje w sprzedaży już za kilka dni.
 
Projekt, o którym pisaliśmy już na naszej stronie klik jest dziełem studia Imaginati Studios i jej debiutanckim projektem, będącym rodzajem interaktywnego filmu, w którym uczestniczymy poprzez nasze wybory.
 
Rozgrywa się w rok po wydarzeniach znanych z filmu Ewolucja Planety Małp. Gracz, który nie będzie miał sposobności dowolnego eksplorowania lokacji, ani przejęcia kontroli nad jedną z małp, czyli istot na których rozgrywka się skupia, opierać się będzie jedynie na naszych decyzjach, podejmowanych między innymi poprzez dialogi. Nasze wybory, śladem gier od Telltale Games będą miały kluczowe znaczenie na to jak potoczy się fabuła, wpływać będę także na życie i śmierć bohaterów gry. 
 
Fabuła, pozwoli nam śledzić stado małp, które oddzieliło się od grupy. Schronienia szukają w lasach i terenach górzystych. Niestety niesprzyjające warunki atmosferyczne zmuszają ich do opuszczenie owego miejsca i zaatakowania leżącej w pobliżu farmy zamieszkałej przez ludzi. Podczas gry śledzić będziemy losy nie tylko wspomnianych małp, ale i także mieszkańców zaatakowanej farmy.
Planet of the Apes: Last Frontier jest kolejną krótką grą, której przejście zająć ma około 2-3 godzin. Trzeba jednak zaznaczyć, że rozgrywka oferuje kilka ścieżek fabularnych, których przejście relatywnie ją wydłuża. 
 
Premiera Planet of the Apes: Last Frontier na PC, PlayStation 4 i Xbox One ma nastąpić 21 listopada. Z tej okazji studio przygotowało i udostępniło jej oficjalny zwiastun filmowy. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 

 

 


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-11-16 12:06:35

I znowu odgrzewany kotlet :/

avatar Mariusz
dodano: 2017-11-15 20:20:34

Za bardzo zbliżone do tego co miało miejsce w nowej odsłonie filmów. Ładne ale jakoś przynajmniej na razie nic specjalnie więcej.