dodano: 2018-03-11 10:10:02
PC

Play With Me - poradnik, solucja

Autor: agusia16
Play With Me - poradnik, solucja
34°
3

Play With Me, połączenie przygodówki z klasycznym escape room, gra zawierająca losowe zagadki, stworzona przez studio studio AIREM, wydana przez IQ Publishing doczekała się w serwisie poradnika.

W grze, która jak już wspomniałam łączy w sobie klasyczne rozwiązania przygodowe, a wśród nich wszelakie zagadki logiczne z tradycyjnym escape room, którego istotą jest poszukiwanie wskazówek, łączenie odnalezionych fragmentów kodów, wpisywanie ich do paneli przy drzwiach, wędrujemy od pomieszczenia do pomieszczenie, by uciec porywaczowi zwanemu Iluzją. 

Play With Me pozwala nam wcielić się w dziennikarza śledczego, Roberta Howka, który wraz z żoną ulega wypadkowi i razem z nią, a potem jak się okazuje i z przyjacielem, detektywem Patrickiem Clarkiem, zostaje porwany i zamknięty w pomieszczeniu składającym się z wielu pokoi z wieloma zagadkami, z którymi musie się zmierzyć, by odzyskać wolność. 

Play With Me - recenzja

Play With Me to szereg zadań i zagadek logicznych, które skupiają się na odnajdywaniu kodów i szyfrów, to gra, która wpisuje się w kanon tradycyjnych escape roomów, ale oferuje graczowi zestaw losowych zagadek. Każda instalacji gry, to zupełnie inne rozmieszczenie przedmiotów, to inne części kodów, inaczej prezentujące się wskazówki. Dlatego też zaprezentowany Wam poradnik oferuje sposób przejścia gry, wskazuje gdzie szukać wskazówek, informuje o co chodzi we wspomnianych wskazówkach, nie dając gotowego rozwiązania, ale ułatwiając rozgrywkę. Zapraszam do skorzystania z poradnika, w razie jakichkolwiek problemów.

Play With Me - poradnik


Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-03-12 20:58:55

Trochę to już nie epoka takich gier moim zdaniem.

avatar Mariusz
dodano: 2018-03-11 23:04:10

No lepiej, że jest niż jakby miało go nie być ;)

avatar PanDamian
dodano: 2018-03-11 14:21:45

Do przygodówki poradnik się przyda ;).