18°
2
dodano: 2018-02-04 19:00:02
PC
aktualności recenzja filmow Play With Me - recenzja

Play With Me - recenzja

Play With Me, przygodówka escape room, stworzona przez niezależne studio AIREM, a wydane przez IQ Publishing swoją premierą na Steam miało w połowie stycznia. Oto nasza recenzję wspomnianej przygodowki.
 
Play With Me, to tytuł niewątpliwie godny uwagi, ze względu na innowacyjne zagadki, ciekawą fabułę, mnóstwo zadań do wykonania, ciekawie prezentującą się grafikę i udaną, polską wersję językową. Niestety projekt nie uniknął wielu mniejszych, czy też większych problemów natury technicznej. 
 
"Projekt luźno oparty na serii filmów grozy zatytułowanej "Piła", który jak czytamy w jego zapowiedziach mógłby być stworzony przez samego Jigsawa, zaintrygował  przede wszystkim pomysłowymi zagadkami, a raczej systemem nakierowania na ich rozwiązanie. Jakie jest PLAY WITH ME? Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy. Jak wiele gier niezależnych zaciekawia innowacyjnością, interesującymi i wymagającymi chwili zastanowienia  zagadkami, których rozwiązania niestety nie ułatwiają pojawiające się w grze bugi".
 
Co jeszcze mam do powiedzenia na temat tego tytułu znajdziecie w recenzji, do której Was odsyłam, życząc miłej lektury. 
 

PLAY WITH ME - recenzja

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-02-05 13:05:05

Wiadomo, że się nic nie odzwierciedli niż na żywca. VR fajnie wyglądało z Charnobylem w roli głównej. Bajka po prostu! Polecam każdemu. Od Farm 51.

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-04 20:06:54

Escape room najlepiej w realu i z ekipą wychodzi. Taka gra nigdy tego nie odzwierciedli no chyba, że w VR. Te zielone ikonki interfejsu to raczej słaby pomysł, cały czas przykówa uwagę i rozprasza, mogli to mniej absorbujące uwagę zrobić. Sama gra ładna jest i zagadki też raczej atrakcyjnie się prezentują.

Reklama