dodano: 2018-11-14 14:10:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Playerunknown's Battlegrounds zamelduje się także na PlayStation 4!

Autor: AnoX
Playerunknown's Battlegrounds zamelduje się także na PlayStation 4!
0

Playerunknown's Battlegrounds w końcu już niebawem pojawi się na PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro. Kiedy produkcja pojawi się na PlayStation Store?
 
Pionier i pierwsza produkcja, która osiągnęła sukces wraz z całym gatunkiem Battle Royale już na początku przyszłego miesiąca (7 grudnia 2018 roku) będzie można się samodzielnie przekonać czy granie jest równie przyjemne także na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. 
 
W ramach rozgrywki będziemy mogli wziąć udział starciu 100 graczy na kilku mapach (Erangel, Miramar i Sanhok), gdzie 100 graczy będzie mogło sprawdzić się kto z nich jest należy. Dynamiczna akcja, sporo elementów rozgrywki oraz permadeath, to wszystko stanowi nowe doświadczenie w kwestii wieloosobowych produkcji. 
 
W ramach zamówień przedpremierowych możemy zakupić trzy edycje - Edycję Ocalałego - 209 zł, Edycję Łupieżcy - 124 zł oraz Edycję Mistrza - 249 zł. 
 
Więcej informacji
 
Playerunknown's Battlegrounds ukaże się na Playstation 4 oraz PlayStation 4 Pro już 7 grudnia 2018 roku, dostępne są już wersje na komputery osobiste oraz Xbox One i Xbox One X. 
 
Karta Gry
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):