dodano: 2019-03-15 21:30:01

PlayStation Plus ponownie przeceniony w pakiecie na 12 miesięcy

Autor: AnoX
21°
0
PlayStation Plus ponownie przeceniony w pakiecie na 12 miesięcy
Abonament PlayStation Plus ponownie został przeceniony przez Sony Interactive Entertainment, dzięki czemu znów możemy zaoszczędzić. Ile zapłacimy za usługę?
 
Sony Interactive Entertainment ogłosiło, że wypuściło zupełnie nową promocję na abonament PlayStation Plus, który możemy do 26 marca do godziny 11:00 zakupić w obniżonej cenie. Cena tej przyjemności wynosi 180 złotych, co stanowi kwotę o 25% obniżoną względem podstawowej kwoty.
 
Ten ruch może się okazać dla części z Was cenny, ponieważ chociażby dzisiaj swoją premierę zalicza Tom Clancy's the Division 2, które we wspólnej rozgrywce będzie bez wątpienia potrzebować takiego wsparcia.
 
Niemożna nie zauważyć, że w tym roku wiele może się podziać w kwestii tego abonamentu, który został obecnie z dwoma grami oraz aż 100 GB pamięci w chmurze.  
 
 
 
[Komentarz] Sony niestety dalej podchodzi w nieprzystępny sposób do naszego rynku, w którym wciąż cena jest tak naprawdę astronomiczna względem pozostałych państw i ich finansowego poziomu. Nie zanosi się nawet na zmianę w najbliższym czasie, a być może zaoferowana nam zostanie także kolejna propozycja, czyli PlayStation Now.

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):