dodano: 2018-02-26 18:00:02

Potrzebujemy Was! - Rekrutacja do redakcji

Autor: agusia16
Potrzebujemy Was! - Rekrutacja do redakcji
22°
5

Witam serdecznie!
 
Mało nas, mało nas, do...... Parafrazując tekst bardzo starej i bardzo znanej zabawy dla dzieci i jak w temacie, potrzebujemy Was. W związku z tym ruszyliśmy z kolejną rekrutacją do redakcji lubiegrac.pl. Zanim jednak przejdę do rzeczy, chciałabym w imieniu swoim i całej redakcji naszego serwisu bardzo serdecznie podziękować wszystkim Wam za wspierania nas, za odwiedzanie strony, komentowanie, udział w konkursach, w których wykazujecie swoją kreatywność, za każdy przejaw aktywności i pomoc. Cały feedback jaki od Was otrzymujemy jest bardzo cenny, dodaje nam skrzydeł i zachęca do dalszej pracy służącej rozwojowi strony i oczywiście Wam. Jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!
 
Jak zapewne wiecie jesteśmy serwisem, w którym udzielamy się na zasadzie wolontariatu, nie czerpiąc z tego żadnych korzyści finansowych, ale praca na stronie jest dla nas pasją i realizacją tego, co w życiu lubimy najbardziej. Niestety każdy z nas ma swoje 'drugie życie", czyli prace, szkołę i inne obowiązki, czasu na pisanie na stronie niewiele, a gier, filmów i innych świetnych produkcji coraz więcej. Nie jesteśmy ogromnym serwisem, ale stale się rozwijamy, idziemy w swoim tempie do przodu. Żeby ten krok nieco przyspieszyć, potrzebujemy wsparcia, nowych członków naszej redakcji, osób które chętnie wspierałyby nas w pisaniu newsów, recenzji, poradników czy różnych innych tekstów, ale i materiałów wideo, które stały się tak popularne. Jeśli więc lubicie gry, kochacie filmy i chcecie tę miłość wyrazić słowami, to czekamy na Was. Zgłaszajcie swoją chęć udziału w redakcji lubiegrac.pl. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę :)
 
Jak już wspomniałam nie jesteśmy bardzo dużym serwisem i nie pracujemy na żadnych etatach, ale możemy Wam zaoferować kilka rzeczy. Po pierwsze gry, czyli naszą podstawę służącą do pisania na stronie. Po drugie staramy się być na wydarzeniach growych czy e-sportowych, czasami udaje nam się zgarnąć jakiejś gadżety czy sprzęt, które  towarzyszą nam przy graniu czy pisaniu. Mamy także swój kanał na TeamSpeaku, w związku z czym możemy zadbać o twój prywatny pokój do rozmów czy jakiś serwer na wyłączność do wielu gier wieloosobowych.
 
Mile widziane są też osoby, które chciałyby w jakiś sposób wesprzeć nas swoimi pomysłami, swoim zaangażowaniem, czy pasją. Zachęcamy do zgłoszeń, z pewnością się dogadamy :)

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY PISAĆ NA BOK@LUBIEGRAC.PL Z TYTUŁEM 'REKRUTACJA'

 


Komentarze (5):
avatar Mariusz
dodano: 2018-02-28 23:22:25

Na mobilnej wersji jest sporo banerów reklamowych, wcześniej ich częstotliwość była mniejsza i mniej uciążliwa.

avatar AnoX
dodano: 2018-02-28 10:19:28

Mariusz Mógłbyś trochę dokładnie opisać co masz na myśli formułując słowa "inwazja reklam"?

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-27 21:30:16

Szkoda, że taka inwazja reklam, strasznie to zniechęca do korzystania z strony:( ale i tak lubię tu wpadać, z ewentualnej współpracy z lg raczej się nie pożyje, szkoda, że finansowej oferty nie ma:( pasja na której można zarobić to jest to co każdy by chciał. Życzę pomyślnych wiatrów statku lubiegrac.pl

avatar agusia16
dodano: 2018-02-27 09:16:38

Zgadzam się, bardzo dobrze, a jeszcze lepiej w tym rozwoju uczestniczyć, więc zapraszamy serdecznie :)

avatar PanDamian
dodano: 2018-02-26 23:58:38

... do pieczenie chleba hehe. Może na razie krótko mam możliwość, ale dobrze jest patrzeć, jak stronka się rozwija.