dodano: 2019-04-07 12:00:02

Premiera A Plague Tale: Innocence odbędzie się w zaplanowanym terminie

Autor: nocarz
Premiera A Plague Tale: Innocence odbędzie się w zaplanowanym terminie
0

Klęska żywiołowa, katastrofa atomowa czy wirus powodują zawsze ogromne straty pośród organizmów żywych.
 
Tak też się stało w XIV-wiecznej Europie gdzie dżuma zwana potocznie czarną śmiercią zabiła od 30 do 60 procent tamtejszej ludności. Najciekawsze jest, że wirus ten wykluł się gdzieś w Azji Środkowej, najprawdopodobniej w Chinach, a dzięki wykorzystaniu szklaków handlowych dotarł najpierw na Krym, a chwilę potem opanował całą Europę. Wszystko przez pchły, które upodobały sobie szczura śniadego podróżującego właśnie na statkach jedwabnego szlaku.
 
 

 
Równocześnie z nastąpieniem pandemii, która nie patrzy kogo i kiedy zabiera, tworzą się osobiste dramaty. O takich wydarzeniach opowiadać będzie A Plague Tale: Innocence gdzie dwoje głównych bohaterów, Amicia i jej pięcioletni brat Hugo próbują odszukać swoją matkę, podróżując poprzez XIV-wieczną Francję. Produkcja jest przygodówką akcji, w której znajdziemy także elementy skradankowe.
  
Rodzeństwo będzie przeżywać koszmar tamtych wydarzeń, a dobra informacja jest taka, że gra ukaże się w planowanym terminie czyli 14 maja tego roku. Deweloperzy ogłosili, że projekt jest już w fazie złota czyli oznacza zakończenie prac. Trzeba przyznać, że A Plague Tale: Innocence nie jest zbytnio reklamowane ale muszę przyznać iż warto będzie poznać historię Amicii i Huga.
 
 
A Plague Tale: Innocence ukaże się na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One już za 37 dni czyli 14 maja. Już teraz można także składać zamówienia przedpremierowe.  
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama