dodano: 2019-01-25 17:50:02
PCNSH

Premiera Pikuniku, uroczy bohater, dziwny świat i mnóstwo zabawy

Autor: agusia16
Premiera Pikuniku, uroczy bohater, dziwny świat i mnóstwo zabawy
55°
0

Wczoraj swoją premierę na Steam, GOG.com, itch.io oraz konsoli Nintendo Switch miała logiczna gra przygodowa z elementami platformowymi, dzieło niezależnego studia Sectordub, zatytułowana: Pikuniku.
 
Ta wyjątkowa pod względem wykonania, dystopijna przygoda niezwykłego protagonisty, plastelinowego Piku, zaprezentowana została na przeuroczym zwiastunie filmowym, przygotowanym przez wielokrotnie nagradzaną artystkę Kirsten Lepore, zespół studia Sectordub i muzyka Caluma Bowena.
 
 
Pikuniku to połączenie barwnej przygodówki z fabułą wypełnioną teorią spiskową, dawką gry akcji i elementami platformowymi, w której na plan pierwszy wybija się jej graficzne wykonanie, wielobarwność i humor. Autorami projektu jest grupa deweloperów niezależnych: Arnaud De Bock, Rémi Forcadell, Alan Zucconi i Calum Bowen. Wydaniem zaś tej ciekawej i bardzo dobrze przyjętej gry jest firma Devolver Digital, która ma na swoim koncie wiele znanych tytułów, między innymi rewelacyjną platforówkę przygodową GRIS.
 
Pikuniku przenosimy się do świata, który tylko z pozoru wydaje się być zabawny. Niestety nie wszystko jest tak wesołe jakim na pierwszy rzut oka jest. Wiele przeuroczych postaci boryka się z kłopotami, jest i szeroko zakrojony spisek. My, wcielając się w sympatycznego bohatera,  postaramy się zaprowadzić w tym nie pozbawionym wad miejscu, pewną rewolucję.  Piku będzie nie tylko pomagał biednym stworzeniom, ale także zdobywał nowych przyjaciół. A wszystko to dzięki swoim uczynkom, które w wersji dla dwóch graczy pozwolą mu przeżywać przygody z przyjacielem o imieniu Niku
 
Pikuniku dostępna jest w wersji na PC - Steam, Gog.com, itch.io oraz na konsoli Nintendo Switch. 

Kup grę na Steam

Kup grę na GOG.com

Kup grę na itch.io

Kup grę na Nintendo Switch

Odwiedź stronę wydawcy Devolver Digital

Obserwuj na Twitterze studio Sectordub


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama