dodano: 2018-08-10 16:00:02
PC

Projekt Hukatomba startuje w Hearthstone

Autor: nocarz
Projekt Hukatomba startuje w Hearthstone
41°
1

Projekt Hukatomba to najnowsze rozszerzenie do Hearthstone, które właśnie wystartowało. Wszyscy szaleni gracze odziani w laboratoryjne kitle otrzymają w nim 135 nowych wybuchowych kart, którym będą wtórować jeszcze bardziej wybuchowe mechaniki.
 
Blizzard, oprócz nowych kart przygotował sporo nowości. Od teraz gracze będą mogli tworzyć talie z pomocą nauki:
 
  • NOWE SŁOWO KLUCZOWE: MAGNETYZM – Gracze mogą łączyć Mechy z kartami ze słowem kluczowym Magnetyzm. Wzmocnią w ten sposób ich atak, zdrowie i zdolności, konstruując przerażające automatony.
  • LEGENDARNI NAUKOWCY I ZAKLĘCIA – Doktor Huk zatrudnił w swoim laboratorium wyjątkowo niekonwencjonalnych naukowców i wynalazców, a każdy z nich jest legendarnym stronnikiem. Przynieśli również swoje własne, szalone wynalazki: niesamowitą kolekcję legendarnych zaklęć.
  • NAUKA + PRACA ZESPOŁOWA = PROJEKTY – Projekty to zaklęcia, które po zagraniu dają jakąś premię obu graczom. Ci, którzy najlepiej ją wykorzystają, zyskają nie lada przewagę nad przeciwnikiem.
  • ΩMEGA – Karty Omega dają potężne premie, jeśli zostaną zagrane w momencie, gdy gracz posiada 10 kryształów many. Gracze, którzy wytrzymają tak długo, zostaną nagrodzeni ich pełną mocą.
 
Ponadto został przygotowany specjalny tryb dla jednego gracza – Laboratorium wyzwań. To w nim gracze, rozwiązując ponad 100 zagadek i zachowując się zgodnie z przepisami BHP, powalczą o uznanie Doktora Huka. Wśród zagadek znajdą się między innymi Śmiertelne wyzwania, które będą wymagały od graczy wygranej w specyficznej sytuacji na planszy oraz Wyzwania przetrwania, w których trzeba będzie utrzymać się przy życiu mając bardzo ograniczone ilości narzędzi.
 
Oprócz uznania doktorka najbystrzejsi i najbardziej szaleni geniusze otrzymają rewers Hukatomba. Laboratorium otworzy swoje podwoje 21 sierpnia, a w nagrodę za zalogowanie się, gracze otrzymają od Doktora Huka po trzy pakiety kart z Projektu Hukatomba, losowego legendarnego klasowego stronnika lub kartę bohatera.
 
- W Projekcie Hukatomba gracze Hearthstone z całego świata będą mogli obudzić w sobie szalonych geniuszy – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. - Wypełniliśmy to rozszerzenie po brzegi wybuchową zawartością. Chętnie zobaczymy nowe strategie obmyślone przez naszych graczy. -
 
Rozszerzenie Projekt Hukatomba będzie dostępne zarówno na komputery osobiste jak i urządzenia mobilne. Dodatkowe pakiety kart będzie można zakupić w zestawach lub oddzielnie po specjalnie obniżonych cenach (za złoto lub realne pieniądze). Pakiety kart z najnowszego dodatku będzie można także wygrać w trybie Areny lub utworzyć za pomocą pyłu odzyskanego z niechcianych kart. A więc do dzieła szaleni naukowcy i geniusze!
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-10 22:12:52

Cokolwiek to jest... a dla mnie to już jest inny świat, w który nigdy nie wkroczę mam nadzieję.