dodano: 2017-09-13 10:00:02
PC

Przygodówka Trackless już na Steam

Autor: agusia16
Przygodówka Trackless już na Steam
0

Wczoraj do dystrybucji cyfrowej na Steam trafił kolejny przygodowy projekt, którego istotą jest odkrywanie, zagadki i telefon, pozwalający wchodzić w interakcję z otoczeniem.

Trackless, bo o niej mowa, to dzieło studia 12 East Games, w której przejmujemy kontrolę nad poszukiwaczem, który zdecydował się na podróż do góry. Jego celem jest dotarcie do monolitu o nazwie Obiekt, o którym nie niewiele wiadomo, nikt nie ma pojęcia skąd się wziął i czy jest. Wiedzę o nim nasz bohater zdobędzie podczas wielu prób, szukając  poukrywanych wskazówek. Pomocny w tym będzie jego telefon, który poprzez wpisywany tekst, umożliwia kontakt z otoczeniem.

Projekt inspirowany jest takimi klasykami jak:  Zork, Shadowgate czy King's Quest. Zabawa skupia się na eksploracji kolejnych dostępnych w grze lokacji i rozwiązywaniu zagadek, dzięki którym zdobywamy walutę potrzebną do modernizacji swojego telefonu i zakupu jego uaktualnień. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej znaleźć dostępne w grze wskazówki, ale i otrzymujemy specjalne umiejętności.

Trackless, łączy w sobie grafikę 2D z 3D. Podczas zabawy towarzyszy nam ścieżka dźwiękowa stworzona  przez Makeup i Vanity Set.

Gra dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na platformie Valve w cenie obniżonej o 25%, na platformy PC, Mac i Linux. 

Strona oficjalna

Kup grę na Steam

ogolny


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody