dodano: 2018-08-10 12:00:02
PC

Przygotujcie się na oblężenie Loardeonu - Zajawka Battle of Azeroth

Autor: nocarz
Przygotujcie się na oblężenie Loardeonu - Zajawka Battle of Azeroth
1

W świecie World of Warcraft nic nie jest pewne nawet pokój trwa krótko. Zniszczenie Drzewa Świata to był pierwszy znak na rychłą wojnę o Azeroth.
 
Armia Przymierza powoli zbliża do Lordaeronu. Tak rozpocznie się wielkie oblężenie i atak przeciwko Hordzie. Nowe wydarzenie rozpoczęło się w World of Warcraft. Teraz gracze będą mogli udać się do Wichrogrodu (Przymierze) lub Orgrimmaru (Horda) i wziąć udział w najnowszym evencie Battle of Azeroth, który jest preludium podróży bohaterów do Kul Tiras i Zanadlaru.
 
Dla obu frakcji ta bitwa ma ogromne znaczenie. Dla Przymierza to moment, w którym może odzyskać dawne ludzkie królestwo Lordaeron, a tym samym ukarać wodza Hordy, Sylwanie Bieżyświat. To ma być najsurowsza kara za wszystkie popełnione zbrodnie przeciwko pokojowi.
 
Natomiast dla Hordy to czas gdy należy zebrać i zjednoczyć wszystkie rasy w obronie Podmiasta, ojczyzny Porzuconych, by utrzymać ostatni przyczółek we Wschodnich Królestwach.
 
Teraz wy gracze musicie wybrać czy pójdziecie w stronę pokoju czy zawieruchy. Ponadto na oficjalnej stronie WoW zamieszczono dwie mikropowieści z uniwersum. Pierwsza to Elegia autorstwa Christie Golden, a druga to Słuszna wojna od Roberta Brooksa. W obu opowieściach traficie do czasów poprzedzających wybuch o Azeroth, widzianych z perspektywy obu frakcji Przymierza i Hordy.
 
Oblężenie Lordaeronu to wydarzenie poprzedzające wydanie  najnowszego dodatku World of Warcraft: Battle of Azeroth, które ukaże się już 14 sierpnia. Dla przypomnienia dodatek ten jest także dostępny w edycji kolekcjonerskiej, o którym mogliście przeczytać we wcześniejszych wiadomościach dotyczących WoW.

World of Warcraft: Battle of Azeroth

 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-10 22:11:50

Za zwyczajnie to wygląda moim zdaniem i nic ciekawego nie wnosi i nowego.