dodano: 2019-02-11 15:00:03

Pumped BMX Pro zaliczyło swoją premierę

Autor: AnoX
Pumped BMX Pro zaliczyło swoją premierę
0

Pumped BMX Pro, czyli zręcznościowa gra akcji o efekciarskich akcjach na BMX-ach oficjalnie ujrzała światło dzienne. Co oferuje pełna wersja gry?
 
Yeah Us! Games wraz z Curve Digital wypuściły w minionym tygodniu swoją najnowszą grę -  Pumped BMX Pro. To kolejna odsłona, która umożliwia graczom wcielenie się w freestylera rowerowego, który w trakcie pokonywania kolejnych tras wykonuje efektowne tricki w powietrzu.
 
Ulepszona pod wieloma względami częśc Pro serwuje nam 15 rowerzystów z rowerami możliwymi do dostosowania sobie i ulepszenia pod względem parametrów. Sprawdzić się możemy na wielu etapach, przy okazji posiadając do dyspozycji aż 60 szalonych tras i poziomów.
 
Akcje nie będą łatwe do wykonania, a my będziemy mogli się sprawdzić przy okazji obserwując przy okazji nieudane próby kończące bazującą na fizyce mechaniką ragdolli.
  
- Pumped BMX Pro to nowy sposób na formułę rowerową opartą na pędzie - powiedział George Morgan, Product Manager w firmie Curve Digital. - Nie możemy się doczekać, kiedy gracze będą mogli zejść ze stoków w pogoni za tymi słodkimi najlepszymi kombinacjami. To zdecydowanie ma tę jedną, jeszcze lepszą jakość! -
 
- Pumped BMX Pro gra i wygląda świetnie na PC, Xbox One i Nintendo Switch - powiedział Adam Hunt, dyrektor Yeah Us! Games. - Niezależnie od tego, czy masz kilka godzin na freestyle'u na szczytach lub zaledwie na pięć minut, Pumped BMX Pro ma magiczny odbiór i grę. Uważam, że jest to najlepszy wpis w serii i nie mogę się doczekać, aż gracze udoskonalą te czyste lądowania i szalone akrobacje. -
 
Pumped BMX Pro jest już dostępne na PC, XB1 i NSH.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama