dodano: 2018-03-13 14:05:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Pure Farming 2018 - Premiera gry oraz infografika

Autor: AnoX
Pure Farming 2018 - Premiera gry oraz infografika
12°
3

Pure Farming 2018 dzisiaj oficjalnie debiutuje na rynku i pozwala nam zobaczyć jak feedback graczy przełożył się na zmiany oraz ulepszenie nowej odsłony!
 
Ice Flames dzisiaj może już ze spokojem spoglądać na minione miesiące, ponieważ ich praca na etapie tworzenia podstawowej wersji gry została już zakończona. Przyszedł czas na małe podsumowania oraz przedstawienie przyszłości i zaplanowanych nowych wyzwań. Wszystko zostało zatwierdzone i od dzisiaj gracze mogą czerpać pełną satysfakcję z zabawy. 
 
- Słuchaliśmy uważnie społeczności zgromadzonej przy symulatorach i rozumiemy jej potrzeby. Dlatego w grze mamy flotę licencjonowanych maszyn liderów branży takich jak Zetor, JCB, Great Plains i wiele innych. Zaprojektowaliśmy unikatowe farmy w Montanie, Japonii, Kolumbii, Niemczech i we Włoszech oraz przedstawiliśmy szereg upraw specyficznych dla każdego z regionów - mówi Łukasz Abramczuk, producent gry w Wydawnictwie Techland. - Oferujemy trzy zróżnicowane tryby gry i wierzymy, że stworzyliśmy produkt zarówno bardzo przystępny nowicjuszom jak i stawiający wyzwanie weteranom, którzy znają się na wirtualnym rolnictwie. -
 
 
Ice Flames jest bardzo wdzięczne społeczności graczy, która cały czas aktywnie wspierała ich działania oraz sprawiła, że widocznej poniżej na infografice (premiera jest dzisiaj, grafika ma kilka dni opóźnienia :P ) udało się odmienić kilka istotnych elementów.
 
- Gracze pomogli nam wydatnie podczas ostatnich szlifów gry. Wsparcie społeczności śledzącej powstawanie Pure Farming 2018 było nieocenione. Staraliśmy się wziąć pod uwagę większość próśb i poprawek. Zaangażowanie aktywnej i rosnącej społeczności bardzo nas cieszyło i jesteśmy zadowoleni z rezultatów jakie dzięki niej osiągnęliśmy. Studio Ice Flames będzie wspierać i rozwijać grę w ciągu najbliższych miesięcy - mówi producent Pure Farming 2018, Łukasz Abramczuk.
 
PF18_infographic_PL 
 
Studio Ice Flames oraz wydawca Techland Publishing pochwalili się jakie zmiany są planowane są od dnia dzisiejszego. Wsparcie będzie kompleksowe i obejmie:
    • Przynajmniej 7 pakietów DLC w ciągu 6 miesięcy z modelami, maszynami i innymi niespodziankami;
    • Ciągłe szlifowanie rozgrywki w oparciu o feedback graczy;
    • Przynajmniej 3 uaktualnienia dla narzędzi modderskich w ciągu 3 miesięcy;
    • Dodanie wsparcia dla kierownic i innych urządzeń w najbliższych 3 miesiącach;
    • Najlepsze mody z PC będą regularnie trafiać na konsole w postaci darmowych DLC.
 
Pure Farming 2018 dostępne jest od 13 marca na PC, PlayStation 4, Playstation 4 Pro, Xbox One oraz Xbox One X.
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-03-14 12:17:39

Bo to gra panowie dla rolników i dla nich super zajawka choć z drugiej strony mając swoje pole na żywo kto by chciał coś symulować ;)

avatar Mariusz
dodano: 2018-03-13 18:56:37

Nie ciągnie mnie do tego typu gier, symulatory trawię ale te farmy to do tej pory nie moja bajka chodź w tym może i mógłbym się pobawić i to nawet dobrze.

avatar PanDamian
dodano: 2018-03-13 18:51:16

Dotychczas mój Farming Simulator mnie za bardzo nie wciągnął :/.