dodano: 2018-05-16 13:05:02

Pyrkon 2018 - Oficjalna aplikacja wydarzenia jest już dostępna!

Autor: AnoX
Pyrkon 2018 - Oficjalna aplikacja wydarzenia jest już dostępna!
2

Festiwal Fantastyki Pyrkon 2018 rozpocznie się już za dwa dni, tymczasem od pewnego czasu dostępna jest już aplikacja PyrApka w ramach Eventory.
 
PyrApka jest już dostępna i pozwala nam na filtrowanie programu, wyszukiwania aktywności oraz prelekcji lub po prelegentach (ze spisem punktów) prowadzących swoje aktywności w ramach Pyrkonu. Funkcjonalność pozwala nam także na ocenienie i skomentowanie czy dołączenie punktu programu do własnego kalendarzyka dostępnego z poziomu smartfona. 
 
Aplikacja jest dostępna na Google Play (Android) i iTunes (iOS), dzięki czemu uczestnicy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu posiadają wszystkie potrzebne informacje z poziomu smartfona. Jeżeli nie chcecie ściągać apki, możecie skorzystać także z wersji stworzonej pod przeglądarki internetowe. 
 
Aplikacja Google Play

Aplikacja na iTunes
 
Wersja przeglądarkowa
 
 
Przy okazji poznaliśmy kolejne persony zaproszone na wydarzenie wśród których znajdziemy Norge (technolog odzieży, projektantka, cosplayerka), Marianna Maśnik autorka („Koty to Zło"), Konrad "Koko" Okoński (rysownik,  autor „Wiśni", „Kwarcowego Paciorka" i „Kija w  Dupie”, podcasty „Schwing!” i „Inside Baseball”), Ksenia "Wombat" Potępa (ilustratorka, autorka internetowych komiksów), Katarzyna "Dranka" Stasiowska (rysowniczka komiksu „Kawaii Scotland”, blogerka na „Smocze Przytulisko”), Anna Kłosowska (autorka „Odmętów Absurdu”, rysowniczka).
 
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2018 rozpocznie się już za dwa dni (18 - 20 maj 2018 roku).
 
Strona imprezy

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-05-16 16:02:44

Na pewno może pomóc, lecz czy przy okazji nie zeżre baterii telefonu, tak potrzebnej podczas czasu z dala od prądu?

avatar TOM3K
dodano: 2018-05-16 14:50:43

Wszystko pieknie ladnie ale mnie rozczarowal Pyrkon i wole zdecydowanie PGA :)