dodano: 2019-04-29 10:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

RAGE 2 coraz bliżej, i ciężko o tym zapomnieć - Nowy fragment zabawy

Autor: OlciaK
RAGE 2 coraz bliżej, i ciężko o tym zapomnieć - Nowy fragment zabawy
0

Avalanche Studios oraz id Software przypominają nam nieustannie o zbliżającej się premiery ich najnowszego dziecka - RAGE 2.
 
Premiera RAGE 2 zbliża się nieuchronnie. Większość graczy jest świadoma, że takowy tytuł ma zagościć już niedługo na sklepowych półach, jednak znajda się jeszcze odosobnione przypadki, które o tym fakcie nie słyszały. Avalanche Studios wraz z id Software dzielnie starają się dawkować informacje w takiej ilości i częstotliwości, aby każdy prędzej czy później jednak o istnieniu gry wiedział. Tak oto kilka dni temu otrzymaliśmy kolejny zwiastun RAGE 2 ujawniający co nieco z rozgrywki.
 
Jeśli ktoś nie wiedział do te pory czym jest nowa produkcja wspomnianych deweloperów - zajawka ta wiele wyjaśni. Uchyli on tez rąbka tajemnicy jeśli chodzi o to, z czym będziemy mieć do czynienia konkretnie. Znajdziemy tu przykładowe środki transportu, które pozwolą nam szybciej podróżować po rozbudowanym świecie. Nie zabraknie również niektórych przeciwników z którymi będziemy mieć do czynienia. Deweloperzy w tym krótkim filmiku napomykają też o rozległości świata, zacnym arsenale dostępnym dla graczy oraz wartkim tempie akcji. Pokazane zostaną też specjalne zdolności bohaterów. 
 
 

RAGE 2 to druga część postapokaliptycznych gier akcji powstałych dzięki współpracy Avalanche Studios oraz id Software. Jest to strzelanka, typowy FPS. Dużą role w grze odgrywać będą pojazdy pomagające nam przetrwać. Poniżej zapraszam do zapoznania się ze wspomnianym wcześniej zwiastunem. Być może okaże się on interesujący na tyle, aby nabyć kopię przedpremierową, za czym idą oczywiście pewne benefity w postaci, między innymi ekskluzywnej misji "Kult Boga Śmierci", unikalną skórkę do monster trucka czy pistolet oraz pancerz Nicholasa Raine'a. 
 
Premiera RAGE 2 odbędzie się 14 maja 2019 na komputery osobiste,  PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

Komentarze (0):
Reklama