dodano: 2018-05-14 17:00:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

RAGE 2 z pierwszym zwiastunem i zaproszeniem na jutrzejszą rozgrywkę!

Autor: AnoX
RAGE 2 z pierwszym zwiastunem i zaproszeniem na jutrzejszą rozgrywkę!
15°
2

RAGE 2 doczekało się w końcu oficjalnej prezentacji za sprawą pierwszego zwiastuna stanowiącego... zaproszenie na pokaz rozgrywki który odbędzie się jutro.
 
15. maja, godzina 16:00 to okres, w którym będziemy mieli okazję bliżej przyjrzeć się rozgrywce w RAGE 2 zaprezentowanego dzisiaj za sprawą zwiastuna znajdującego się poniżej. Niestety po kilku zapowiedziach, na ten moment nie otrzymaliśmy ABSOLUTNIE niczego interesującego. 
 
Tego typu klipy nie dają nic na tym etapie i bardziej irytują niż zachęcają do zainteresowania się grą, która od kilku dni intensywnie jest zapowiadana w postaci różnego typu zdjęć i grafik. 
 
Miejmy nadzieję, że jutro otrzymamy coś naprawdę wartościowego i interesującego, gdyż w innym przypadku możemy mieć do czynienia ze sporym zawodem jeszcze na niecały miesiąc przed E3 2018. 
 
Nie znamy daty premiery RAGE 2 ani platform docelowych.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-05-14 19:41:08

Oby było co najmniej tak dobre jak jedynka tylko z większą swobodą, coś w kierunku mad maxa. W jedynce strasznie mnie męczyła liniowość, walki były z czasem bardzo powtarzalne i irytujące niestety. Oby nowa cześć była równie ładna w dniu premiery co jedynka i większa bo epicka to będzie na bank. Co do dotychczasowych materiałów to są ok, oby na dniach za bardzo spoilerami nie pojechali.

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-14 17:46:14

O! Pierwsza część jest na mojej liście życzeń. Obym zdążył przed wydaniem tej.