dodano: 2018-01-11 21:00:01

Razer zaprezentował Project Linda - Niesamowitą hybrydę laptopa i...

Autor: AnoX
Razer zaprezentował Project Linda - Niesamowitą hybrydę laptopa i...
2

Razer zaprezentował właśnie swoje najnowsze dziecko - Project Linda, czyli interesująco prezentującą się hybrydę laptopa ze smartfonem.
 
Laptop wyposażony w ekran o przekątnej 13,3 cala to innowacyjny projekt, który ma działać wraz ze smartfonem Razer Phone. Ten wkładamy w miejsce zazwyczaj przeznaczone na panel dotykowy i dzięki wykorzystaniu systemu Android możemy otrzymać rozbudowane elementy i doświadczenie związane z grami. 
 
Procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz 8 GB pamięci RAM doskonale umożliwiały korzystanie zarówno ze smartfona jak i z laptopa. Co ciekawe drugi ekran możemy wykorzystać zarówno jako klasyczny touchpad jak i bardziej rozbudowane rozwiązania pokroju drugiego ekranu. 
 
- Zaawansowani użytkownicy systemu Android oraz wielbiciele laptopów poszukują wysokiej wydajności w małej, mobilnej formie. To pragnienie spełniamy dzięki naszym wielokrotnie nagradzanym laptopom i Razer Phone - powiedział współtwórca i CEO firmy Razer, Min-Liang Tan. - Project Linda łączy to, co najlepsze z obu światów. Wprowadzając większy ekran i fizyczną klawiaturę do środowiska Android intensyfikujemy doświadczenia płynące z grania oraz zwiększamy wydajność pracy. -
 
Jednym z atutów z pewnością jest jednoczęściowa aluminiowa obudowa o grubości jedynie 15 mm oraz wadze 1,25 kg. Wspomniany ekran posiada rozdzielczość Quad HD oraz odświeżanie na poziomie 120 Hz! Pojemność baterii to aż 53,6 Wh zapewni nie tylko wiele godzin grania, ale także umożliwi trzykrotne naładowanie smartfona do pełna. 200 GB miejsca na dane to spora ilość, a w razie potrzeby będziemy mogli ją przesłuchać poprzez słuchawki z końcówką jack 3,5 mm lub z wykorzystanie portów USB-A i USC-C. 
 
W trakcie trwających właśnie targów CES 2018 projekt został nagrodzony tytułem "Best of CES", co w przypadku firmy Razer jest siódmym tego typu wyróżnieniem z rzędu!. Dotychczas podobnie błyszczały:
Razer Switchblade (2012), 
tablet Razer Edge (2013), 
Project Christine (2015), 
Razer Blade Stealth wraz z Razer Core (2016).
 
Więcej informacji o projekcie
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 10:54:16

Przerost formy nad treścią. Jeszcze niech upchną ekspres do kawy i bankomat :D ;)

avatar Mariusz
dodano: 2018-01-11 23:42:58

Zbędny bajer, nie podoba mi się takie coś, nie wróżę temu rozwiązaniu sukcesu.