22°
0
dodano: 2019-01-09 07:05:02
PS4PS4 PRO

Recenzja Marvel's Spider-Man - Nie taki doskonały Pająk?

Autor: AnoX
Peter Parker kilka miesięcy temu powrócił z kolejną grą, która miała być początkiem czegoś większego. Jak wyszło? Oto nasza recenzja Marvel's Spider-Man!
 
Insomniac Games ostatecznie zostało pierwszym studiem, które się podjęło zadania stworzenia samodzielnej i pełnoprawnej produkcji z bohaterem Marvela jako głównym protagonistą. Minęło już trochę czasu, ale jeżeli wciąż się wahacie z zakupem gry, to postaramy się Wam pomóc... szczególnie, że właśnie trwa spora promocja na gry cyfrowe w PlayStation Store.
 
Sony po raz kolejny doczekało się nowej gry ekskluzywnej, która zgodnie z zapowiedziami powinna być jakoś związana z większymi planami dotyczącymi Marvela i jego licencji. Na ten moment nie wiemy czego się spodziewać, ponieważ zapowiadana współpraca ze Square Enix do tej pory nie przyniosła żadnych większych i efektowniejszych efektów, a nikt już prawie nie pamięta o Avengers Project.
 
Wczoraj dowiedzieliśmy się, że produkcja sprzedaje się bardzo dobrze w związku z czym tym bardziej warto zabrać się na wycieczkę do Nowego Yorku, gdzie Peter Parker już rozpoczyna swój pościg za dobrze pewnie niektórym znanym....
 
Miłej Lektury!
 
Recenzja Marvel's Spider-Man
 

Komentarze (0):
Reklama