12°
0
dodano: 2020-03-08 18:00:01
PC

Recenzja The Secret Order 8: Return to the Burier Kingdom, koniec sagi

Autor: agusia16
The Secret Order 8: Return to the Burier Kingdom, czyli Bractwo Tajemnic 8: Powrót do Smoczego Królestwa, ostatnia część sagi w naszej recenzji. Zapraszamy!
 
Zakończenie smoczej sagi, w ósmej i zarazem ostatniej części klasycznego HOPA, czyli gry przygodowej z elementami poszukiwania obiektów, zwanej hidden - object, poznaliśmy w The Secret Order 8: Return to the Buried Kingdom. Zachęcamy was do przeczytanie recenzji tej barwnej, pełne przygodowych wyzwań przygodówki w stylu HOPA. 
 
The Secret Order 8: Return to the Buried Kingdom debiut na Steam
 
The Secred Order, które ma do zaoferowania tak mnóstwo wszelakich działań, że zwyczajnie można się pogubić. Wiele razy, my miłośnicy gier fabularnych jakimi są przygodówki, narzekamy w nich na narastający problem.....brak zagadek logicznych. Taki stan rzeczy trawi współczesne gry adventure, które stają się coraz łatwiejsze, proste i właściwie przechodzą się same. Zupełnie inaczej jest w produkcjami HOPA, które oprócz fabuły, niejednokrotnie bardzo zawiłej, mają do zaoferowania mnóstwo innych umysłowych wyzwań, wszelakiej natury, od tych prostych, po te bardzo złożone.
 
The Secret Order 8: Return to the Burier Kingdom jest oczywiście częścią większej całości, którą warto sprawdzić. Gra ma do zaoferowania niezwykle dużo. Co takiego znajdziecie w ostatniej jej części? O tym w naszej recenzji
 
 Miłej lektury!
The Secret Order 8: Return to the Buried Kingdom - recenzja
 
 The Secret Order 8: Return to the Burier Kingdom dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC, Mac i Linux. 
 
Kup grę na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama