20°
0
dodano: 2019-04-14 16:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Recenzja Truberbrook, fantastyczna, międzywymiarowa podróż w nieznane

Autor: agusia16
Trüberbrook, przygodowa gra science - fiction niemieckiego studia btf zabiera graczy w fantastyczną podróż, nie tylko przygodową, ale i między wymiarową. Jaką? O tym w recenzji, do której serdecznie zapraszamy.
 
Klasyczna przygodówka point & click, niemieckiego dewelopera, to gra niezależna, niezwykle prosta przygodowo, pokręcona fabularnie i oferująca klasyczne rozwiązania przypisane temu gatunkowi. Jednocześnie z wszystkimi wymienionymi przeze mnie aspektami,  Trüberbrook charakteryzuje się niesamowitym wykonaniem graficznym, przedstawiającym mozolną pracę, jaką twórcy włożyli w swój projekt.
 
O grze wspominaliśmy Wam już na łamach naszego serwisu, między innymi tutaj, a także tutaj. Służymy pomocą także jeśli chodzi o sposób przejścia gry, przekazując Wam jej szczegółowy poradnik, o którego pojawieniu się na stronie, pisaliśmy w tym wpisie. Dziś natomiast zachęcamy, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, do przeczytania recenzji tej lekkiej i przyjemnej gry przygodowej, w której jest tajemnica, galaktyczne podróże i różne wymiary.
 
Truberbrook - poradnik, solucja
 
- ........ gra jest angażująca, głównie za sprawą grywalności związanej z lekkością i łatwością rozgrywki, o której wkrótce napiszę, ale i dzięki cudownemu wykonaniu, emanującemu profesjonalizmem, zaangażowaniem, trudem i przede wszystkim sercem jaki deweloperzy włożyli w swój dopieszczony graficznie, przygodowy produkt.
 

Trüberbrook - recenzja

 
Kup grę na Steam
 
Kup grę na GOG.com
 

Komentarze (0):