dodano: 2018-04-14 08:10:03
PC

RED BULL NERCHIO VS 100 - Świetna akcja na Good Game Expo!

Autor: AnoX
RED BULL NERCHIO VS 100 - Świetna akcja na Good Game Expo!
17°
2

"RED BULL NERCHIO VS 100" to bardzo ciekawa inicjatywa w ramach której jeden z najlepszych polskich graczy zmierzy się ze swoimi fanami z ciekawym turnieju.
 
Zaplanowany na trzy dni turniej zostanie rozegrany na strefie Red Bulla gdzie setka graczy zawalczy z Arturem "Nerchio" Blochem w specyficznym turnieju. Firma przygotowała nagrody dla osób które pokonają lub w jakiś sposób wyróżnią się w ramach tego formatu. Aby zwiększyć szanse zdecydowano sie na postawienie drugiego monitora dla graczy którzy będą mogli śledzić w czasie rzeczywistym poczynania swojego rywala. 
 
Takiego wydarzenia w StarCrafcie 2 jeszcze nie było, dlatego cieszę się, że razem z Red Bullem podjęliśmy się organizacji ogólnopolskiego eventu, który łączy elementy turnieju, spotkania z fanami oraz stwarza doskonałą okazję na sprawdzenie swoich umiejętności w StarCrafcie 2. Mimo, że nie jest to turniej, jaki zwykle widzimy, to na pewno każdy dzień będzie bardzo emocjonujący, gdyż wszystkie mecze będą rozgrywane o wysoką stawkę. Jestem pewny swoich umiejętności, ale nie ukrywam, że liczę na to, iż fani mnie nie zawiodą i pokażą się z jak najlepszej strony. Wykorzystanie moich błędów będzie dla przeciwników dużo łatwiejsze, dzięki temu, że będą mogli widzieć w czasie rzeczywistym każdy mój ruch. Każdy ma szansę na wygranie meczu, ale dla nikogo nie będzie taryfy ulgowej – zapowiada Nerchio.
 
Red Bull Nerchio vs 100
 
Zapisać się do turnieju możemy właśnie na strefie Red Bulla, gdzie otrzyma dane dotyczące czasu swojego występu dostępny jest też specjalny formularz, przez który można się zapisać na wybrany dzień. Osoby, które skorzystają z tej opcji, dostaną bezpłatnie 3-dniowy karnet na targi Good Game. Jeżeli nie będziecie mogli pojawić się na wydarzeniu to zmagania będzie można śledzić na wybranych kanałach (na kanałach Nerchia, IndyStarCraft, ESL_PL i ESL_SC2_PL, a także na fanpage'u Red Bull Esports) gdzie również znajdziemy również atrakcyjne nagrody po odpowiedzeniu na pytania.  
 
–  Projekt „Red Bull Nerchio vs 100" jest dla mnie nietypowy i interesujący. Chcę zobaczyć wpływ bezkarnego podglądania planów Artura na zachowanie i reakcje śmiałków podejmujących wyzwanie. Mam tu na myśli reakcje nie tylko w grze, ale też i poza niąmówi Igor "IndyStarCraft" Kaczmarek, caster wydarzenia.
 
NAGRODY DLA GRACZY W TURNIEJU „RED BULL NERCHIO VS 100":
 
  1. Zwycięstwo z Nerchiem: 1 tysiąc złotych
  2. MVP dnia (najlepszy overview): zestaw peryferiów komputerowych
  3. Upominek za uczestnictwo
  4. Rejestracja online: Darmowy 3-dniowy karnet na targi Good Game
 
Warsaw Comic Con i ROKO Good Game 2018 - Warszawskie Targi Gier odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych tradycyjnie na teren wydarzenia dowiozą darmowe autobusy z centrum Warszawy. 
 
Strona Wydarzenia i bilety
 
Profil Facebook

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-04-14 23:08:35

Każda taka inicjatywa jest bardzo spoko. Czy ja wiem czy tylu na raz? A nawet jeśli to bym nie widział problemu :)

avatar PanDamian
dodano: 2018-04-14 10:40:08

Setka graczy? Chyba nie jednocześnie hehe.