zamknij

dodano: 2017-12-29 13:55:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na początku czerwca 2018?

Autor: AnoX
Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na początku czerwca 2018?
1

Red Dead Redemption 2 może oficjalnie zadebiutować na rynku już na początku czerwca 2018 roku. Skąd mamy te informacje i co mogą one oznaczać?
 
O tym jak ważny jest to tytuł dla przyszłego roku nikogo nie trzeba zapewniać, jednakże warto zwrócić uwagę na to w jak dużej tajemnicy trzymana jest druga odsłona. Oczywiście w przypadku GTA V było podobnie, jednakże Red Dead Redemption 2 z pewnością nie osiągnie podobnego sukcesu. 
 
Jeden z brytyjskich sklepów zwrócił uwagę świata, ponieważ opublikował informację w ramach której premiera miałaby nastąpić już 8 czerwca 2018 roku, jednakże po pewnym czasie zdecydowano się na usunięcie tej informacji...
 
 
Taka data premiery z pewnością spowodowała by, że E3 2018 pomimo wszystkiego powiązałaby się z wielkim hypem na przygodę z Rockstarem i ich Dzikim Zachodem. To jedna z wizji, jednakże jest o tyle ważna, że wiele firm musi się jeszcze poważnie zastanowić co zamierza zrobić i co powinno być dla nich najlepszym rozwiązaniem.
 
RDR 2 rozwija się coraz lepiej w związku z czym możemy się spodziewać, że już niebawem będziemy mieli okazję do zobaczenia czegoś więcej z gry, także pod względem zapowiadanego połączenia rozgrywki dla jedno i dla wielu graczy. 
 
Red Dead Redemption 2 na pewno ukaże się w 2018 roku na Playstation 4 i Xbox One.

źródło: coolshop.co.uk

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-12-29 14:01:21

I co znowu na PC nie trafi, co ten rockstar to ja nie wiem.

Reklama
Reklama